"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Моторошні різдвяні традиції часів Третього рейху ...

У грудні 1921 року новоспечений лідер НСДАП солировал перед чотирьохтисячному натовпом в одному з пивних залів міста Мюнхен. Як завжди, емоційний Адольф Гітлер стверджував, що євреї розіп'яли Христа і він не заспокоїться, поки всі вони не будуть знищені. Після цього робітники почали співати різдвяні гімни, а представники різних благодійних організацій стали вручати їм подарунки.
Жуткие рождественские  традиции времен Третьего рейха...

Коли нацисти прийшли до влади, то вони негайно вирішили об'єднати в свідомості німців улюблене свято всього народу і антисемітську риторику партії. Навіть у найбільш кризові часи на Різдво влаштовувалися пишні святкування, про які віщали всі ЗМІ країни.

Нацисти почали поступово відсувати фігуру Христа на задній план. Було оголошено, що ще задовго до появи християнства германські племена в зимовий час встановлювали на ялинки свічки, вірячи, що до них повернеться світ після найкоротшого дня року. Генріх Гіммлер навіть організував у Дахау виробництво йольскіх світильників із зображенням рун. Також він змушував підлеглих грати весілля при їх світлі.
Жуткие рождественские  традиции времен Третьего рейха...

Замість цукерок і куль на ялинках стали з'являтися свастики і стилізовані голови Гітлера, але сам фюрер незабаром присік ці нововведення. Санта-Клауса оголосили переробленим богом Одіном, а Діва Марія стала блондинкою. Із хліва її переселили в сад.

Головною ланкою в популяризації нового Різдва повинна була стати мати великого сімейства. Дітей закликали майструвати прикраси у формі сонячного символу - колеса Одіна. А жінки пекли спеціальні частування у формі петлі, яка символізувала родючість. Замість традиційних різдвяних гімнів почали співати якісь нейтральні пісні, повні захвату.

Найцікавіше, що більшість жителів Німеччини прихильно прийняло перероблений свято - «Різдво, яке ми можемо святкувати, а євреї - ні!» Тільки зрідка священики відлучали членів НСДАП від церкви, а віруючі жінки бойкотували заходи правлячої партії.
Жуткие рождественские  традиции времен Третьего рейха...

 
Як бачиш, якщо постаратися, то можна змусити людей відмовитися навіть від своїх традицій. Будемо сподіватися, що більше подібне не повториться, особливо коли люди почнуть думати своєю головою, замість того щоб йти на поводу у натовпу. Якщо ти зі мною згоден, то неодмінно поділися цим матеріалом зі своїми друзями та знайомими.

Матеріал : https://vk.com/unbfacts

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини