"Підтримати"
Новини
Всі новини

Селфі як частина нашого життя

Селфи как часть нашей жизни


Селфі – що це значить? Які правила селфі? Розглянемо деякі ідеї для оригінальних селфі. І спробуємо розібратися на скільки цей стиль фотографування нині популярний.

Селфі (Selfie від слова self — сам себе) це фотографія самого себе, яка зроблена, як правило, на смартфон або планшет і викладена в соціальні мережі. Людина фотографує сама себе або власне відображення в дзеркалі.

Стиль селфі набув популярності на початку 2000-х років, коли в життя кожного з нас увійшли соціальні мережі. Згідно з результатами опитувань, такі фотографії розміщують в мережі люди, вік яких коливається від 13 до 30 років.

Незважаючи на уявну простоту процесу, зробити цікаві селфи не так вже просто, адже необхідно не тільки налаштуватися, прийняти відповідну позу, а й тримати на витягнутій руці гаджет.

Ідеї для оригінальних селфи

Розміщені в мережі селфі одноманітні. Щоб внести в цей потік різноманітність, потрібно підібрати оригінальний фон для зйомки. Нехай це буде відкритий холодильник, панорама міста, що відкривається з даху хмарочоса, або ванна, наповнена пластмасовими кульками.

Ще один варіант – забратися в важкодоступне місце.

Величезний інтерес викликають селфі, зроблені зі знаменитостями.

Не бійтеся постати в новому образі. Якщо в повсякденному житті друзі не бачать вас без запаморочливого макіяжу, туфель на шпильці і короткої сукні, зробіть прикольні селфи у ванній, з рушником-тюрбаном на голові і без косметики на обличчі. Численні «лайки» за сміливість і рішучість вам забезпечені.

Не секрет, що фотографії тварин – одні з найпопулярніших в інтернеті. Якщо у вас є домашній улюбленець, сміливо беріть його в кадр. Чим екзотичніше тварина, тим краще.

Правила селфи

1. Забудьте про безглузде кривляння, спроби виглядати сексуально або круто. Такі фотознімки виглядають смішно, а коментарі, які ви будете змушені читати, вас навряд чи порадують. Це стосується і «качиних» губ, і втягування щік для підкреслення скул, і «спокусливого» прижмурювання очей. Мила посмішка і вогник в очах привернуть більше уваги, ніж штучні гримаси.

2. Ще одна поширена помилка – робити вигляд, що ви себе сфотографували абсолютно випадково, заставши саму себе зненацька. Такий прийом спрацьовує в одному випадку з тисячі.

3. Розмістивши селфи в інтернеті, ніколи не випрошуйте компліментів, не підписуйте фото фразами «яка я страшна» або «виглядаю жахливо». Нехай користувачі вирішують самі, як оцінювати ваше селфи-творчість.

Селфі — не таке вже й нове явища в світі. Ось вам селфи групи веселих дядьків, датований 1920 роком:

Селфи как часть нашей жизни


За матеріалами Womanadvice

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме