"Поддержать"
Новости
Все новости

Новий начальник знову створеного Управління у справах учасників АТО МВС України. Арсен Аваков

Навіть сухі рядки казенної довідки розповідають дуже багато : 48 років, учасник АТО, боєць батальйону особливого призначення Київ – 2, переніс важке поранення, нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» за особисту мужність та відвагу, проявлені при захисті України та нагородним пістолетом, майор Національної поліції.
Те, що не потрапляє до особової справи:
служив в міліції у Львівській області – коли почався Майдан, звільнився та поїхав до Києва. Як він сам говорить: допомагав , чим міг…18 лютого стояв на варті біля готелю Україна… Відразу після перемоги Майдану та початку російської агресії пішов записуватись добровольцем – спочатку не хотіли брати за віком. Однак, таки вступив до добровольчого батальйону МВС "Київ - 2" і, як він каже, отримав подарунок на день народження – 11 серпня приїхав до АТО.
Був важко пораненим, втратив ногу. Потім – лікування, реабілітація, протезування.

Сьогодні – знову у строю.

В Положенні про Управління , яке очолив Мельник, зазначено: реалізація соціально-гуманітарної політики держави по відношенню до учасників АТО і членів сімей загиблих...
В умовах війни та економічних складнощів – це дуже складна робота для сильної людини. Тому я призначив Василя Мельника. Допомагайте!
Арсен Аваков на ФБ

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость