"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому патріот готовий накинутися на патріота. Андрій Захаров

Почему патриот готов наброситься на патріота. Андрей ЗахаровПісля Революції гідності ми хибно вважали, що репресивні методи боротьби влади з інакомисленням підуть у минуле. Але влада нова, методи залишилися колишніми.

Щоб не звертатися до невоодушевленному образу, потрібно відразу відповісти на питання: що таке «нова українська влада». Влада - це і є Порошенко. За півтора року свого правління він недвозначно відповів, як будуватиме «нове» держава і з ким. Гора пазлів, гнітючого за своєю безсистемністю, нарешті, сформувалася в цільну картину.За фасадом «перемог» на міжнародному рівні ховається страхітливе становище в самій країні.
Україна, зазначивши другу річницю Революції гідності, так і не отримала нічого цільного, відчутного, відчутного. Керівництво головнокомандувача остаточно перевело війну з російськими окупантами в стадію безпросвітної темряви, кожен день пожираючої українців.

Реформи, життєво необхідні в умовах зовнішньої агресії, відкотилися з нульових позицій в мінусові, за невипадковим винятком реформи в МВС. Такий стан справ не могло не викликати обурення активної частини населення, яке по праву вважає, що, проливши кров на Майдані і відстоявши європейські цінності, а потім і вистоявши в найважчі перші місяці війни, має право розраховувати на швидку побудову демократичного громадянського суспільства.

Реформи відкотилися з нульових позицій в мінусові

Але влада, на мою думку, статут виправдовуватися, пішла на хитрість, закликавши на роботу волонтерів та громадських активістів. Судячи з колі моїх знайомств, ті, хто не заразився вірусом лояльності або ще гірше зрадив спільну справу за шкурний інтерес, пішов, решта перефарбувалися. І тепер готові на будь-якого, який посмів оголити весь цинізм відбувається, не лише на фронті, але і в тилах, накинутися з особливим завзяттям. Так, фактично, патріот готовий накинутися на патріота. Моральний компас збився. Боюся, такими темпами вже завтра під вивіскою боротьби з диверсантами можуть почати придушувати будь-яке інакомислення.

Андрій Захаров на НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини