"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вовняна нитка на зап'ясті: міф чи цілющі властивості

Вовняна нитка на зап'ясті – міф для дурнів, які вірять у її цілющі властивості. Викриття бредової забобони, поширеного серед людей.
Вовняна нитка на зап'ясті
Необхідно віддати належне – шерсть дійсно сприятливо діє на людину, одягни яку річ з цього матеріалу, як тіло почне приємно зігріватися, відчувається приплив сил і підйом тонусу. За рахунок зігріваючих властивостей і колючих впливів, вовняний одяг активізує капілярний кровообіг, за рахунок чого прискорюється і лікування розтягувань, запалень, та й взагалі всіх хвороб. Аналогічно впливає лазер, мазі та навіть сам організм. Запалення – це природний процес, покликаний забезпечити приплив крові до ураженого місця. Тому вовняні нитки на зап'ясті дійсно можуть допомагати, але якщо ви хочете більшого ефекту – надіньте вовняний светр, носок або валянок, з них толку буде більше. З одного ж нитки особливого толку не буде.

Чим грубіше вовняна матерія, тим краще вона допомагає організму. Чому? По-перше, вона більш «колюча», що добре допомагає припливу крові. По-друге, в необробленій вовни міститься ланолін – спеціальний фермент зразок воску, що виділяється тваринами. Цей ланолін вбирається в шкіру і є чудовою лікувальною речовиною, крім того, він має косметичний ефект. По-третє, груба шерсть краще гріє, але в той же час забезпечує приплив повітря до шкіри. В ній трохи спекотно, але комфортно, організм сам сигналізує про те, що такі речі для нього корисні. Але, знову ж таки, скільки там толку буде з вовняної нитки на зап'ясті? Хочете ефекту – намотайте собі на руку цілий клубок.

Читайте на InfoKava.com: Цілющі властивості кропу

Що стосується чаклунського ефекту, то червона вовняна нитка на зап'ясті діє приблизно так само, як гороскопи, прикмети чи сни. Вірите в цю нісенітницю – обов'язково збудеться. Тільки ось все це язичництво, марення, і вже точно не може бути схвалено священиком або церквою, так що якщо ви хрещений – подумайте, перш ніж одягати. Захоплення кабалістикою засуджується і деякими юдеями. Так що нічого хорошого в цьому амулеті немає.

Як видно, вовняна нитка на зап'ясті – абсолютний міф, захоплення цією дурницею було популярно в кінці 80-х і початку 90-х, чому воно спливає знову незрозуміло, але судячи з досвіду жінок минулих поколінь, ніяких плюсів цей талісман не несе. А ось натуральна вовна – дійсно відмінний засіб при лікуванні та профілактиці.


Джерело: novosti-online.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме