"Поддержать"
Новости
Все новости

Барна заявив про головного "секретного співробітника" Путіна в Україні

Барна заявив про головного "секретного співробітника" Путіна в Україні
Нардеп Олег Барна назвав прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка " сексотом " (секретним співробітником) президента РФ Володимира Путіна. Відповідний запис з'явився 21 грудня в Facebook на сторінці парламентарія.

ЯЦЕНЮК НЕ ВОРОГ ПУТІНА, А ЙОГО СЕКСОТ (секретний співробітник). Задля збереження посад спочатку Яценюк, а тепер і його кориш Аваков, починають шантажувати Президента і Верховну раду, народ виходом із коаліції, чи її розвалом, падінням курсу долара та звинувачують своїх критиків грою на руку Путіну. Такі дії Яценюка і Авакова ніяк не є сумісним з посадами Прем’єра та міністра МВС і говорить про те, що дані особи взагалі не повинні більше бути навіть у політиці. А скандал на раді реформ при Президентові України, де Аваков дозволив собі матюки та образи в сторону Саакашвілі, кидки стаканом, стверджує, що цей міністр, очолюваний своїм другом Яценюком, поряд з тим, що є не професійний, бездарний ще є й аморальний як і Сєня.

Читайте на InfoKava.com: Пріоритетні напрямки роботи Німеччини задля вирішення конфлікту

Заяви облезнів про те, що Яценюк - ворог Путіна є дуже великим перебільшенням. Воргом Путіна є той прем’єр, який творить нову, могутню Україну на зло путінській Росії, котрий підносить добробут свого народу на противагу деградації московської вати, котрий поборює державну корупцію, всупереч корумпованому режиму ху*ла. А по своїй діяльності Яценюк скоріш є не ворогом, а однодумцем або диверсанотом, сексотом від Путіна, українофобом президента РФ Володимира Путіна. Відповідний запис з'явився 21 грудня в Facebook на сторінці парламентарія.


Джерело: facebook.com

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость