"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії чаклують над новим "суперлімузином" для інавгурації президента в 2018 році. ФОТО

В России колдуют над новым "суперлимузином" для иннагурации президента в 2018 году. ФОТО

На інавгурації президента Росії, який буде обраний в 2018 році, народу обіцяють новий суперлімузін глави держави. Стало відомо, як він буде виглядати. Тепер російський лідер буде їздити не на спецверсії Мерседеса "Pulman", а на лімузині російського виробництва - так званому "проекті "Кортеж", максимально захищеному, броньованому, оснащеному всіма видами зв'язку.

Як з'ясували ЗМІ, на створення проекту "Кортеж" збережено фінансування, в якому тільки з держбюджету виділяється 3.7 мільярда рублів. У Москві вже розміщується складальний майданчик лімузинів для перших осіб держави.

Так глава Мінпромторгу РФ Денис Мантуров днями вже визнав, що бюджетне фінансування "не заморозили". "Я не пам'ятаю, під яким найменуванням йде (рядок в бюджеті - ред.), але нічого у нас не заморожене - 3,7 мільярда рублів, як планувалося, так і є. Всі плани залишаються в силі, вони реалізуються", - розповів він. Більш того, дослідний зразок, який нікому не будуть показувати для збереження інтриги і секретності, буде готовий вже в січні-2016 року.

"Ми першу передсерійну партію повинні в кінці 2017 року ФСТ відвантажити, відповідно, на інавгурації побачите",- поділився міністр, маючи на увазі інавгурацію президента Росії після виборів в 2018 році.


В России колдуют над новым "суперлимузином" для иннагурации президента в 2018 году. ФОТО

"До цього моменту точно невідомо, який робочий об'єм буде двигун - 6,0 л або 6,6 л. А ось потужність даного мотора повинна буде в межах 800 кінських сил",- писала преса. Журналісти додавали, що в проекті є й інші автомобілі - "седан, позашляховик та мікроавтобус", які отримають турбомотори "з меншим робочим об'ємом".

До речі, позашляховик і седан з проекту "Кортеж" будуть випускатися серійно - як мінімум 5000 одиниць на рік і будуть продаватися навіть приватним (природно, дуже забезпеченим) особам. Ясна річ, що приватні автомобілі серії "Кортеж" не будуть оснащуватися "президентським" бронюванням і спецзв'язком (якщо вони, звичайно, не будуть закуповуватися на держторгах для керівництва органів влади).

В России колдуют над новым "суперлимузином" для иннагурации президента в 2018 году. ФОТО


"Уряд Росії в липні 2013 року заборонив державні і муніципальні закупівлі автомобілів іноземного виробництва",- розповідали видання

Експерти, у тому числі світові фахівці з автомобілебудування, вже визнають - марка "Кортеж" (або "автомобіль як у президента") буде дуже популярний у забезпечених бізнесменів і державних чиновників. Втім, мова не про комерційний проект - все-таки вперше з радянського часу в Росії з'явиться "свій" суперавтомобіль, на якому буде їздити глава держави - і машини супроводу.
В России колдуют над новым "суперлимузином" для иннагурации президента в 2018 году. ФОТО

"Як відомо, проект "Кортеж" включає в себе розробку лімузина для президента РФ, автомобілів підтримки в кузовах позашляховиків і мікроавтобусів для супроводжуючих осіб",- підтверджують спеціалісти.

"Стилізацію під сталінський лімузин ЗІС-115 можна визнати цілком вдалою: з одного боку, його мотиви безпомилково впізнаються в прототипі по проекту «Кортеж», з іншого, у них немає жодної схожої за формою деталі екстер'єру",- діляться ЗМІ, аналізуючи дані про проект "Кортеж".

"Природно, в машинах такого рівня - бронекапсула, системи зв'язку та спецзв'язку, мультимедійні системи, засоби захисту від прослуховування та перехоплення комунікацій, системи евакуації, радіоелектронна і силова оборона, а також всілякі спеціальні "примочки". Шини, які навіть після шквального обстрілу діють, система дисків, на яких лімузин може їхати без шин, спеціальний бензобак",- розповідає Politonline.ru людина, яка доклала руку до створення радянських і пострадянських лімузинів для керівництва країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме