"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

22 грудня - свята, іменини, народні прикмети

22 декабря - праздники, именины, народные приметы

Свята сьогодні

День енергетика
День енергетика — це професійне свято всіх працівників промисловості, що охоплює виробництво, передачу та збут споживачам електричної і теплової енергії, яке вони відзначають в один з найкоротших світлових днів у році — 22 грудня.

Важко переоцінити значення роботи енергетиків, чиєю невпинною працею створюється одне з найнеобхідніших благ — тепло, яке забезпечує комфорт в будинках, школах, лікарнях, офісах.

День працівників дипломатичної служби України
Щорічно 22 грудня в Україні відзначається День працівників дипломатичної служби. Це професійне свято українських дипломатів і співробітників дипмісій, посольств і консульств країни.

Досягнення позитивних результатів на цих ділянках, а також закладення основних концептуальних принципів зовнішньої політики України є головним досягненням української дипломатії за роки незалежності.

Іменинники сьогодні: Олександр, Ганна, Василь, Володимир, Степан

Народний календар:

Анна Темна
Сьогодні православні вшановують святу Анну — мати Діви Марії, оскільки саме в цей день вона зачала Богородицю.

З свята Зачаття Анни починаються найбільш суворі дні зими — морозні і темні. На саму Анну Темну доводиться найкоротший день у році — день зимового сонцестояння. У цей час наші пращури звертали увагу на прикмети. Якщо на деревах з'являвся іній рясний — це обіцяло хороший врожай. Дивилися, як сніг лежить біля огорожі: якщо впритул — літо чекали погане, а якщо з просвітом — урожайне. По погоді на Анну передбачали, якими будуть новорічні свята: якщо в цей день ясно — то і під Новий рік вигляне сонце.

Крім того, день святої Анни вважали своїм святом бджолярі. З ранку вони приходили в омшаники, де стояли вулики, і читали спеціальну змову на здоров'я бджіл і хороший збір меду наступного літа.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини