"Підтримати"
Новини
Всі новини

Влада визначила долю згорілого Будинку Профспілок

Влада визначила долю згорілого Будинку ПрофспілокМайже третина площі вигорілого під час Майдану Будинку Профспілок після реконструкції буде віддана під приватні офіси.

Таку заяву під час сьогоднішньої прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН зробив заступник Голови Федерації Профспілок України Володимир Саєнко.

"Було прийняте рішення про передачу у власність 32% від загальної площі Будинку Профспілок – це близько 5,5 тисяч кв. м. Натомість 12 тис. кв. м, що залишається за Федерацією Профспілок України, має бути відбудована", – розповів Саєнко.

Серед семи учасників-інвесторів конкурс виграла компанія «ITT-Нерухомість».

За словами директора будівельної компанії Назара Бенча, з 2 січня розпочнуться відновлювальні роботи, які пройдуть у три етапи.

На першому етапі, який триватиме 6-8 місяців, буде відновлено каркас, тобто несучу спроможність будівлі.
Під час другого етапу будуть відновлені внутрішні комунікації.

Третій – це відновлення фасаду.

Головний архітектор проекту Артем Білик підкреслив, що відновлена будівля не буде порушувати архітектурний ансамбль центральної частини міста і Майдану Незалежності зокрема.

В той же час Будинок зазнає суттєвих змін всередині.

"Будівля відповідатиме всім сучасним вимогам щодо доступності маломобільним групам населення: ліфти, туалети та спеціальні підйомники для інвалідів. Таким чином Будинок Профспілок ззовні матиме всім знайомий вигляд, а всередині буде сучасним і безпечним.

Артем Білик також зазначив, що в Будинку будуть облаштовані протипожежні ліфти, незадимлювальні сходи, ефективне утеплення, а нижня частина фасаду буде із натурального граніту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини