"Підтримати"
Новини
Всі новини

Єврокомісія відклала публікацію безвізового звіту про Україну

Еврокомиссия отложила публикацию безвизового отчета об Украине
Звіт про стан виконання Україною Плану дій з візової реалізації (ПДВЛ) оприлюднити не збираються. Причиною цього є невідповідність поправок в закон Нацагентства по поверненню і управління незаконно виведеними активами вимог Єврокомісії.

У статті видання «Два кроки від безвізового режиму – чому Єврокомісія відмінила «безвізову доповідь» йдеться про те, що Єврокомісія не надала експертного висновку про вищевказаному законі, який підписав президент Петро Порошенко 9 грудня.

«Тоді ж – в кінці минулого тижня – в АП отримали чіткий сигнал з Брюсселя: з такою редакцією закону про Нацагентстві Україна не отримає позитивний висновок ЄК», — повідомляється в статті.

Читайте на InfoKava.com: Безвізового режиму під час війни не буде (ТВ, відео)

За даними в документах, як повідомляють у виданні, саме поправки, які були внесені в цей закон Радою стали головною перешкодою для висновку, в якому ЄК може підтвердити безумовне виконання Україною ПДВЛ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що публікацію звіту по Україні відклали на час саміту 17-18 грудня. Однак кореспондент «The Wall Street Journal» Лоренс Норман підкреслив, що звіт може бути оприлюднений після саміту.

Як відомо, Єврокомісія повинна опублікувати доповідь про прогрес України у завершенні плану дій щодо візової лібералізації. Завдяки рекомендації ЄК Рада ЄС і Європарламент може прийняти рішення надати або відмовити Україні у безвізовому режимі.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме