"Підтримати"
Новини
Всі новини

В СБУ розкрили механізм легалізації вугілля на окупованих територіях

В СБУ раскрыли механизм легализации угля на оккупированных территориях
У Службі безпеки України повідомили, що їм вдалося розкрити механізм легалізації товарів, включаючи вугілля, який добувався на окупованій терористами території.

Прес-служба СБУ також зазначила, що їх співробітники діяли спільно з Державною фіскальною службою . За даними податкової звітності, яку надало керівництво однієї з маріупольських комерційних структур у 2014 році, вона мала фінансові зв'язки з одним з держпідприємств аеропорту в Донецьку на суму близько 1,5 млрд гривень.

У повідомленні також зазначалося, що ніякої господарської діяльності не могло бути, оскільки в цей час проводилися бої за територію аеропорту. Таким чином, працівники держпідприємства не могли в цей час оскаржити неправдиві дані, які були внесені комерсантами.

Читайте на InfoKava: На окупованих територіях Донбасу не працює "Київстар"

В результаті події було незаконно сформовано податковий кредит на суму близько 230 млн гривень. Бізнесмени змогли легалізувати товари з допомогою кредиту. Крім того вони мали можливість легалізувати вугілля, який вивозився з так званої «ДНР» і «ЛНР».

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Як відомо, особистості причетні до схем поки не встановлені. Оперативно-слідчі дії тривають.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини