"Підтримати"
Новини
Всі новини

Будівництво на Мечникова проти всіх стандартів і норм!

Стройка на Мечникова против все стандартов и норм! Відстань від паркану споруди до будинку має бути мінімум 50 метрів? *** А тут немає і 6 м.- суцільні порушення і свавілля ... паркан бетонний зруйнований. забудовник вліпив залізний, заліз на прибудинкову територію будинку, переніс зі своєї території драбину громадського користування (була красива гранітна - розібрали) у двір жителів (неодноразові виклики міліції та поліції теж не допомогли). і розкопав котлован територія тріщить і сталінський будинок №11 зі стінами завтовшки майже метр тріщить і з'їжджає.

Забудовник Угробил дерева. а керуюча компанія тільки приходить нишком і замазує тріщини в маячки щоб не було видно руйнувань.

Підпори схилу в тріщинах. Страйк на плавунах. була зупинена Черновецьким, але з приходом нової влади знову відновилася. і да кстати на паркані забудовника так і висить інформація про те, що представник Самодопомоги домовляється від імені жителів із забудовником, а Сергій Гуссовскій на це не реагує належним чином, хоча і обіцяв і недалеко від цього будівництва знаходиться його ресторан.
Фух. коментувати відео не буду, багато тріщин в квартирах і по всьому будинку і у дворі, але показую вибірково, тому годину можна показувати.
Активістка на ФБ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини