"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ринок електромобілів: Росія "не в тренді"

Рынок электромобилей: Россия "не в тренде"

У 2015 році в Росії було продано всього 89 нових легкових електромобілів. Це на 41% менше показника аналогічного періоду попереднього року.

На першому місці за продаваності очікувано виявилася Tesla Model S — «айфон» серед електрокарів. За 10 місяців нинішнього року було продано 51 така машина. При тому, що орієнтовна вартість автомобіля складає приблизно 100 тисяч USD.
Рынок электромобилей: Россия "не в тренде"


Читайте на Infokava.com: В Україні скасували ввізне мито на електромобілі

На другому місці опинилася вазівська EL LADA. За рік в Росії купили аж 14 вітчизняних електромобілів.
Рынок электромобилей: Россия "не в тренде"

Третю сходинку займає Nissan Lief (13 штук), четверту BMW i3 (6 штук), а п'яту Mitsubishi I-MiEV (4 штуки). Завершує список куплених росіянами електрокарів малюк Renault Twizy, проданий в поточному році в єдиному екземплярі.

На думку директора агентства «АВТОСТАТ» Сергія Целікова, незважаючи на загальносвітовий тренд зростання продажу електрокарів, в Росії в найближчій перспективі цей сегмент ринку розвитку не отримає.

«У нас такі автомобілі ще довго будуть залишатися екзотикою. Зазвичай їх купують автовласники з великими парками в якості ще однієї додаткової машини, не припускаючи щоденної експлуатації», - зазначив Ціликів.

Звичайно, ціна на електромобілі для простих росіян настільки захмарна, що ні про яку економію на бензині і мови бути не може.

Але, тим не менше, відсутність необхідної для них інфраструктури все ж не менш суттєвий фактор. І поки її не з'явиться, Росія так і залишатиметься "не в тренді".

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме