Все новости

Доки не відправили Україну в піке, треба виганяти геть цих збитих льотчиків

Про віртуально збиті літаки і реально збиті надії

Улітку минулого року ми вщент програли повітряну війну Росії у небі над Донбасом. Доходило до курйозів, коли приміром у червні 2014 року у небі над Донецьком українську Сушку (СУ-24) збив російський МІГ-29 ракетою випущеною у Києві в травні 2014 – го.

Українські гвинтокрили не мали навіть елементарного протиракетного захисту, наші літаки збивали один за одним. І ми просто перестали літати в зоні АТО.

За цей час ситуація реально не покращилася. Ми й далі маємо діряве небо, українська система ППО й досі не здатна збивати російські літаки, які й далі нахабно порушують наш повітряний простір.

Замість укріплення системи ППО усе комерційно привабливе через корупційного монстра «Укроборонпром» продається за кордон, а нашим військам намагаються впарити на бойове чергування комплекси, що морально застаріли ще в середині 60-тих. Тендери на постачання в війська уже неприховано стали вигравати офшорні кампанії з російським корінням.

А слова, слова і далі пафосні і красиві. Нинішній віце-спікер і екс керівник РНБО і нинішній керівник РНБО екс в.о. Президента України в один голос триндять про те, що Україна має збивати російські літаки. Так має. Але не язиками. Бо поки що їх збивають виключно у віртуальних дописах, а реально вищеназвані діячі руками їхнього «поддєльніка» Авакова вбивають надії на гідне майбутнє України призначивши у нову поліцію майстра спорту (як його називають в’язні у СІЗО)із фальсифікації та фабрикування справ Паскала.

Про мої запити до Турчинова-Парубія-Яценюка щодо зміцнення в тому числі системи протиповітряної оборони, введення воєнного стану, неприпустимості торгівлі з РФ зброєю та товарами подвійного призначення, перекриття кордону, вичищення російської агентури і так далі та реакцію на них цих базік вже й не казатиму.

Життєвонеобхідним є виганяти геть цих збитих льотчиків, доки вони не відправили в піке Україну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Анна Киевская - королева Франции - теперь стоит в польском Кракове
Замок на Закарпатье отреставрируют за деньги Европейского Союза. Видео
ГБР разгромили за неправильную экспертизу "бракованных" бронежилетов для ВСУ. Видео
Ученые требуют еще миллиард гривен на финансирование исследований. Видео
Замурованных краснокнижных летучих мышей три часа спасали в Харькове. Видео