Все новости

Доки не відправили Україну в піке, треба виганяти геть цих збитих льотчиків

Про віртуально збиті літаки і реально збиті надії

Улітку минулого року ми вщент програли повітряну війну Росії у небі над Донбасом. Доходило до курйозів, коли приміром у червні 2014 року у небі над Донецьком українську Сушку (СУ-24) збив російський МІГ-29 ракетою випущеною у Києві в травні 2014 – го.

Українські гвинтокрили не мали навіть елементарного протиракетного захисту, наші літаки збивали один за одним. І ми просто перестали літати в зоні АТО.

За цей час ситуація реально не покращилася. Ми й далі маємо діряве небо, українська система ППО й досі не здатна збивати російські літаки, які й далі нахабно порушують наш повітряний простір.

Замість укріплення системи ППО усе комерційно привабливе через корупційного монстра «Укроборонпром» продається за кордон, а нашим військам намагаються впарити на бойове чергування комплекси, що морально застаріли ще в середині 60-тих. Тендери на постачання в війська уже неприховано стали вигравати офшорні кампанії з російським корінням.

А слова, слова і далі пафосні і красиві. Нинішній віце-спікер і екс керівник РНБО і нинішній керівник РНБО екс в.о. Президента України в один голос триндять про те, що Україна має збивати російські літаки. Так має. Але не язиками. Бо поки що їх збивають виключно у віртуальних дописах, а реально вищеназвані діячі руками їхнього «поддєльніка» Авакова вбивають надії на гідне майбутнє України призначивши у нову поліцію майстра спорту (як його називають в’язні у СІЗО)із фальсифікації та фабрикування справ Паскала.

Про мої запити до Турчинова-Парубія-Яценюка щодо зміцнення в тому числі системи протиповітряної оборони, введення воєнного стану, неприпустимості торгівлі з РФ зброєю та товарами подвійного призначення, перекриття кордону, вичищення російської агентури і так далі та реакцію на них цих базік вже й не казатиму.

Життєвонеобхідним є виганяти геть цих збитих льотчиків, доки вони не відправили в піке Україну.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Что делали два миллиона украинских ФОПов в 2019 году. Статистика и аналитика
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Хореографу Григорию Чапкису 90: Зеленский наградил его орденом
В Санжарах уже спокойно, но точку поставить надо
Леонид Каденюк - первый космонавт независимой Украины
Коронавирус пугает людей и они защищаются, как могут. Фото
Планету могут спасти леса, посаженные с помощью дронов. Видео