"Поддержать"
Новости
Все новости

Львівську стіну прикрасить зображення художника УПА Ніла Хасевича

Львівську стіну прикрасить зображення художника УПА Ніла Хасевича
У Львові на вулиці Героїв УПА планують створити кількох метрове зображення в пам’ять упівського художника Ніла Хасевича — автора дереворитів, бофонів, повстанських листівок. Ініціаторами заходу виступило Молодіжне об’єднання «Граніт», наразі ведуться підготовчі роботи. Днями виповнюється 110 років з дня народження всесвітньо відомого митця, інформує прес-служба Львівської міськради.

"Цього тижня серед учасників проекту відбувається обговорення деталей ескізу. Це буде масштабне зображення, базовими елементами якого стануть стилізоване під дереворит зображення Ніла Хасевича, цитата та кілька спрощених фрагментів його робіт. Ми вже маємо все необхідне, єдиною серйозною перепоною є непердбачуваність погоди, адже процес створення такого арт-об’єкту займає кілька днів роботи цілої команди", -- розповів один з організаторів Андрій Мочурад.

Читайте на InfoKava: Миниатюрный арт от турецкого художника Хасана Кале

За словами організаторів, відповідно до Постанови Верховної Ради України № 184-VIII від 11 лютого 2015 року «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році», 110 років з дня народження повинно відзначатись на державному рівні.

Також долучитись до проекту запрошують як львівських молодих художників, так і митців з інших міст України.

Довідка


Ніл Хасевич — український художник, графік, активний громадський і політичний діяч, член ОУН і УГВР. Лицар Срібного Хреста Заслуги та медалі «За боротьбу в особливо важких умовах».


Джерело: lvivexpres.com

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость