Все новости

У Львові через візит Порошенка зчинився скандал

Президент України Петро Порошенко "таємно" відвідав Університет Франка у Львові.

Таку інформацію повідомив журналіст Андрій Болкун на своїй сторінці у Facebook.

"У суботу Львівщина вкотре зустрічала Президента. Його програма була досить насиченою. Але чомусь в офіційних повідомленнях не розповіли про один із пунктів цієї програми: зустріч Петра Порошенка з активом своєї партії у Львові та новообраними депутатами від партії “Солідарність” до місцевих рад Львівщини.

Звичайно, що нічого б дивного у цьому не було, якби не кілька “але”. Проходила ця зустріч у вихідний день в актовій залі Львівського національного університету ім.Івана Франка (напевно на оренді універ заробив немалі гроші). На цій зустрічі проводився детальний аналіз здобутків партії Президента на Львівщині. Й багато інших питань виборчого процесу обговорювалось у день, що згідно закону, мав би бути вільний від агітації. Окрім цього, на зустріч не пускали журналістів!

Розумію, якби вона проходила в партійному офісі – але ж у державній установі. За гроші платників податків Президент прилетів на зустріч з членами своєї партії!

Та й ще провів її у Національому університеті, де такі зустрічі є заборонені. Ви уявляєте, щоб Президент Польщі Дуда проводив зустріч з партійним активом PIS Малопольського воєводства в Ягеллонському університеті (Краків)? Це був би скандал на всю країну! Хоча йому б просто відмовили у проведенні такого заходу, бо територія університету не для цього призначена. А ми отак ідемо до Європи, якось по-радянському, у кращих традиціях совка”, – написав Болкун.

Після зустрічі Порошенко вирушив до Великих Мостів на Львівщині, де місцева громада прочекала президента понад дві години.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Осиротевшая домашняя хрюшка ищет новых хозяев. Видео
Мультфильм "Кохання" получил приз на Dok Leipzig-2019. Видео
Чужих детей не бывает: домашняя кошка выкормила котенка пантеры. Видео
Китай перешел на 5G: его сеть связи пятого поколения стала самой большой в мире. Видео
Украинский борец Новиков защитил титул чемпиона мира. Видео