"Підтримати"
Новини
Всі новини

Я учасник бойових дій! Ну так і ШО!!! Плати за проїзд. ВІДЕО

Я учасник бойових дій! Ну так і ШО!!! Плати за проїзд. ВІДЕОВ житловому масиві Придніпровськ, що у Дніпропетровську стався черговий факт хамського ставлення водія громадського транспорту до воїна АТО.

Так, 16 жовтня водій маршрутного таксі під номером 35 категорично відмовився безкоштовно провозити чоловіка, що показав посвідчення учасника бойових дій на Сході України.

Про це повідомив сам учасник АТО на своїй сторінці у Facebook.

"Мені сьогодні зробили зауваження, що веду себе як жебрак - тероризую маршрутників. Повторююсь. Я сплачую за проїзд. А це єдине відео, як визначення проблеми (пільга, що не існує по факту). Вам не зрозуміти, як себе почуваєш, коли тебе виганяють як шолудиву собаку. Ні. Не соромно, а страшно. Тому що ті, заради яких ми стояли під жахливими обстрілами, накликають на себе біду", - написав ветеран.

Своє хамське ставлення до ветерана бойових дій показали і деякі пасажири. Так, жінка обличчя якої добре видно на відео, відверто дивувалася “нахабності” бійця, та стверджувала, що в неї є схоже посвідчення та пільги, але вона платить за проїзд.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини