"Поддержать"
Новости
Все новости

Найнебезпечніший аеропорт та найвидовищніший пляж у світі на площі 87 кв.км. ФОТО

У Карибському морі є острів Святого Мартіна, який знаходиться у підданстві Франції та Нідерландів. На цьому невеличкому клаптику сущі, площею всього 87 кв. км., розміщено аеропорт імені Принцеси Юліани, що входить в десятку найнебезпечніших аеропортів світу, та унікальний за своєю красою пляж Махо.

Це місце - рай для любителів авіації. Оскільки літаки, що заходять на посадку, проносяться над пляжем Махо на висоті усього 10-20 метрів.

Невеликий майданчик для польотів військової авіації з'явилася на острові в 1942 році. У 1944 році острів відвідала кронпринцеса Нідерландів Юліана. Рік потому влада Нідерландів відкрила на цьому місці невеликий аеропорт, який, надалі, переріс у міжнародний, і отримав ім'я принцеси.

Поруч з пляжем Махо є бар "Сансет-гриль-бар", в якому збираються любителі авіації і фотографи.

Перед баром встановлена ​​дошка для серфінгу, на якій щоранку крейдою пишуть розклад польотів на день, а по периметру бару встановлені динаміки, щоб відвідувачі могли чути переговори пілотів та диспетчерів.

За рік аеропорт обслуговує близько 1,5 млн. чоловік. Злітна смуга невелика, всього 2300 метрів. Це майже критично для таких лайнерів як Boeing 747 і Airbus A340, що й змушує літаки заходити на посадку на дуже малій висоті, а так само здійснювати зльоти максимально підрулюючи до пляжу.Государственный музей авиации

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость