"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Росії з'явився свій «зомбі-бой». ФОТО

В России появился свой «зомби-бой». ФОТО

18-річний житель Красноярська Микита Лісовий на пів-обличчя зробив татуювання черепа. Зяючі очниці, провал носа, детально промальовані кістки і зуби... І це ще не межа.

- Зробити таке тату я зважився зовсім недавно, а ідею виношував два роки, - зізнається Микита. – І тут з'явився майстер, який зміг втілити мою мрію в життя. Малюнок пририсовывался строго по анатомії черепа прямо на шкірі. Анестезію не робили, все «на живу». Так як будь-яка татуювання – це біль, яку ти запам'ятовуєш, яка буде з тобою все життя. В деяких місцях було боляче, в деяких навіть лоскотно.

Зупинятися на досягнутому хлопець не збирається. Буде продовжувати далі.
В России появился свой «зомби-бой». ФОТО

Одна з найбільш вражаючих деталей його образу – очей, залитий чорною фарбою. Так що білка зовсім не видно, він зливається із зіницею.
- Очей я сам заливав пігментом для татуювань, - говорить він. – Робив прямо туди ін'єкцію пігменту. Чи зберігається при цьому зір? Звичайно! Я заради інтересу сходив до лікаря, він сказав, що всі без відхилень. Щоправда, лікарі проти: мовляв, це може бути шкідливо. Фарба через судини потрапляє в мозок. Але я спілкувався з людьми, які пройшли через таку процедуру. На них вона ніяк не вплинуло. До речі, заливка буде зберігатися від 4 до 7 років.

Таким був Микита до перетворення в "зомбі-бою".
В России появился свой «зомби-бой». ФОТО

Між іншим, зупинятися на досягнутому хлопець не збирається. Буде продовжувати далі.
- Я хочу зробити татуювання і на іншу половину обличчя, - ділиться він, пише Комсомольская ПравдаЩодо неї у мене зовсім інша ідея. Вона буде оформлена в стилі кібер-панк. Якщо хто не знає, це, коли людська плоть тісно переплітається з механічними елементами: шестерінками, колесами, трубками. Ефект буде – закачаєшся!
В России появился свой «зомби-бой». ФОТО

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини