"Підтримати"
Новини
Всі новини

Британський лінкор майбутнього. ФОТО

Торпеди, швидкість яких сягає майже 350 миль на годину, електромагнітна рейкова гармата з арсеналом крилатих ракет, чотирьохядерний вертоліт з лазерним вогнем та дрони, виготовленні прямо на борту.

Такими є лише деякі з розробок сучасних інженерів Великобританії та США для лінкору майбутнього.

Супер корабель носитиме им'я Dreadnought (Дредноут) на честь легендарного американского військового лункору 1906 року.

"Дредноут 2050" у дизайні матиме три корпуси, які будуть виготовленні не зі сталі, як більшість бойових кораблів. Це буде ультра-сильний, прозорий акрил.

Для нейтралізації загроз використовуватиметься електромагнітна гармата, у носовій частині судна. Така зброя зможе знищувати цілі, розташовані за сотні миль від лінкора.

У носовому відсіку також розташовуватимуться "суперкавітуючі" торпеди, від швидкості яких випаровується вода, створюючи навколо них повітряну кишеню, що дозволяє їм літати у водному середовищі.

Кормова частина Dreadnought 2050 матиме палубу для польотів безпілотників, які виготовлятимуться одразу на борту за допомогою 3-D технології друку.

Передові розробники запевняють, що прозорі корпуси для кораблів вже "не за горами". А ось деякі технології, які ще 10 років тому були примарними, зараз вже реалізовані: це і лазерні гармати і 3-D друк.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме