"Підтримати"
Новини
Всі новини

З якими продуктами не варто пити каву

Чашечку кави приємно випити і "без нічого". Істинні гурмани так і роблять. Але багато хто з любителів цього напою полюбляє мати поруч з філіжанкою кави ще й смаколик або додати до кави вершків чи молока. Чи варто так робити? Виявляється, ні.

Потрібно уникати поєднання кави з молочними продуктами. Насамперед це стосується літніх людей. З кожною чашкою кави виводиться 2-3 мг кальцію, добова норма 1 тисяча мг кальцію. Тому, щоб знизити ризик переломів кісток, і рекомендується випивати на день не більше 3 чашок кави. А якщо хочеться з'їсти на сніданок сирників, краще зачекати годину.

Але кава без кофеїну не впливає на засвоєння кальцію.

>Якщо продуктам, що містять кальцій не шкодить кава без кофеїну, то її  любителям так само як любителям звичайної кави  краще не пити її разом з продуктами, що містять цинк через те, що цинк в такому разі може не засвоїтись організмом. Тому краще не пити каву після вживання червоного м'яса, птаха, устриць, бобів та гороху.

Каву краще не пити з продуктами, які містять рослинні джерела заліза. Особливо це стосується веганів та вегетаріанців. Рослинні продукти містять негемове залізо, яке є основним джерелом такого заліза саме для веганів. Поліфеноли, сполуки, що є у каві, зв'язуються з негемовим залізом і зменшують його засвоєння. Тому потрібно уникати вживання кави з такими залізовмісними продуктами, як горох, боби. сочевиця, нут, соєві продукти.

Не пийте каву, коли приймаєте вітаміни. Кофеїн негативно впливає на засвоєння вітамінів, тому не рекомендується вживати каву в один приймання з вітамінними та мінералами. Між чашкою кави та приймання вітамінів чи мінералів повинен бути інтервал не менш як годину.

Не пийте каву, коли вживаєте алкоголь. Енергія, яку надає чашка кави після алкоголю, може ввести в оману, людина недооцінить інтоксикацію, яка настає внаслідок приймання алкоголю. Крім того, суміш кави з алкоголем перевантажує печінку.

Джерело: ТСН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини