"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна піднялася у рейтингу щасливих країн і зрозуміла цінність щастя

За даними звіту про світовий рейтинг щастя серед країн світу, Україна посіла у ньому 92 місце. Торік наша країна була на 98 позиції.

Дослідження World Happiness Report, яке щорічно публікується з 2021 року, використовує шість ключових факторів, які допомагають пояснити різницю в рівнях щастя, які оцінюють люди в усьому світі: соціальна підтримка, дохід, здоров’я, свобода, щедрість і відсутність корупції.

 Цьогорічний звіт про щастя показує, що, попри кілька криз, більшість населення в усьому світі продовжує бути надзвичайно стійким, а середні показники задоволеності життям у всьому світі в роки COVID-19 2020–2022 були такими ж високими, як і в роки до пандемії, зазначають укладачі звіту.

Фінляндія залишається на першій позиції шостий рік поспіль. Литва є єдиною новою країною в першій двадцятці, яка піднялася більш ніж на 30 позицій з 2017 року.

Охоплені війною Афганістан і Ліван залишаються двома найнещаснішими країнами в опитуванні, середні оцінки життя яких нижчі на п’ять балів (за шкалою від 0 до 10), ніж у десятці найщасливіших країн.

До десятки найщасливіших країн увійшли: Фінляндія, Данія, Ісландія, Ізраїль, Нідерланди, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Люксембург, Нова Зеландія.

Україна у рейтингу займає 92 місце зі 137.

«Руйнівні наслідки війни очевидні для всіх, тому ми також бачимо, що добробут в Україні зазнав справжнього удару, — зазначив професор Оксфордського університету Ян-Еммануель Де Неве. — Однак добробут в Україні впав менше, ніж у 2014 році, коли Росія анексувала Крим. І це частково завдяки надзвичайному зростанню почуттю взаємопідтримки по всій Україні, коли люди допомагають незнайомцям та донатять. Так, російське вторгнення сформувало українців в міцну націю».

У дослідженні країни розподіляють за рівнем щастя на підставі середньої оцінки життя за три попередні роки, цього разу — із 2020 до 2022 року.

Більшість українців підтримують звільнення всієї території України включно з Кримом. Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного КМІС. Громадяни України наполягають на звільненні окупованих територій, навіть з урахуванням ризику зменшення підтримки Заходу та ймовірність тривалішої війни.

Джерело: Вечірній Київ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини