"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні з'явилася безліч вулиць Бориса Джонсона

В українських містах і селах почали масово називати вулиці ім'ям поки що чинного британського прем'єра Бориса Джонсона. Так українці виявляють симпатію до глави британського уряду, який кинув прямий виклик путінській агресії і відкрито підтримав Україну не лише словами, а й справами.

Британія постачає озброєння нашій країні, навчає наших воїнів, приймає біженців. У всіх регіонах Великої Британії є люди, які покинули Україну через війну. Деякі з них вирвалися прямо з пекла, втікши з Маріуполя і дуже складними шляхами діставшись Альбіону.

До питання про біженців у Британії підійшли виважено, серйозно та з справді національним консерватизмом: незважаючи на звичайне небажання приймати на постійне місце проживання людей з інших країн, цього разу британці зняли всі перепони. Люди забезпечені необхідним, їм допомагають матеріально, вирішують житлові умови. Пенсіонерам виплачують пенсії з бюджету країни, а працездатним дають час знайти роботу, виплачуючи допомогу. Важливо те, що українці можуть працевлаштуватися у Великій Британії офіційно та мають доступ до безкоштовного медичного обслуговування та освіти нарівні з корінними жителями країни.

Безумовно, якщо хтось хоче затриматися у столиці чи іншому великому місті, він має більше подбати про себе сам, але ті, хто живе у віддалених від Лондона регіонах, не можуть поскаржитися на гостинність.

Наприклад, в Уельсі зараз мешкає близько п'яти тисяч українських біженців. Всі вони оформлені офіційно, вони поселені у безкоштовне житло, їм надано допомогу речами, адже багато хто залишив зруйнований будинок, у чому був.

Залишатися громадяни України легально можуть у Сполученому Королівстві до трьох років, і весь цей час на них поширюється програма Homes for Ukraine.

Все це ухвалювалося і впроваджувалося урядом Бориса Джонсона. У цьому є відповідь на те, чому в Україні з'явилося так багато вулиць його імені.

InfoKava

Фото: Наталія Коваленко, Покров (Дніпропетровська область)


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини