"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія допустила дефолт за зовнішнім боргом

Повний валютний дефолт стане першим у Росії більш як за сторіччя. Технічно його матимуть змогу оголосити 4 травня.

Росія допустила дефолт за своїм зовнішнім боргом, тому що запропонувала власникам облігацій виплати у рублях, а не у доларах.

Про це пише CNN з посиланням на агентство кредитних рейтингів S&P.

Росія намагалася заплатити в рублях за дві номіновані у доларах облігації зі строком погашення 4 квітня, йдеться у повідомленні S&P, опублікованому у п'ятницю.

Агентство заявило, що це рівносильно "вибірковому дефолту", оскільки інвестори навряд чи зможуть конвертувати рублі в "долари, еквівалентні сумам, що належать спочатку".

Відповідно до S&P, вибірковий дефолт оголошується, коли підприємство не виконало зобов'язання щодо конкретного зобов'язання, але не по всьому своєму боргу.

Москва має 30-денний пільговий період з 4 квітня для виплати капіталу і відсотків, але S&P заявило, що не очікує, що конвертує їх у долари, враховуючи західні санкції, які підривають її "готовність і технічні можливості дотримуватися своїх зобов'язань".

Наголошується, що повний валютний дефолт стане першим у Росії більш ніж за сторіччя, коли Ленін відмовився від облігацій, випущених царським урядом.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме