"Підтримати"
Новини
Всі новини

П'ятьсот злодіїв у законі та сто іноземців потрапили під чергові санкції РНБО

20:00, 14 травень 2021
947

Україна запровадила санкції проти понад 500 “злодіїв у законі” та 111 іноземців - “кримінальних авторитетів”. Такі підсумки чергового засідання РНБО озвучив Володимир Зеленський, повідомляє УНН.

"Після ухвалення закону про ворів в законі, Стратегії боротьби з організованою злочинністю та дев’яти місяців роботи застосовано персональні санкції проти 557 ворів в законі, відомих наразі у світі. Більшість з них зараз знаходиться не в Україні. А кількість тих, хто перебуває в Україні на волі, зменшилась вдвічі — з 34 до 17 осіб“, - сказав Зеленський.
Зі слів Глави держави, до всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в’їзду на територію України, відмова у наданні або скасуванні візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення.
"Те ж саме стосується й іншої ланки цього світу — лідерів злочинних угруповань, так званих “кримінальних авторитетів”. Ми — гостинна країна, але не для 111 іноземців. Це — кримінальні авторитети, до яких сьогодні застосовано такий самий пакет санкцій. Ми не кажемо вам “до побачення”, ми кажемо “прощавайте”, — додав Президент.
РНБО почала працювати у "турборежимі" з початку лютого. Вона вже ввела санкції проти низки осіб, у тому числі українських політиків, іноземців, контрабандистів.
Щодо останніх, то Президент Володимир Зеленський повідомив, що Рада нацбезпеки і оборони України ухвалила рішення щодо запровадження персональних санкцій щодо осіб, яких можна назвати “топ-десяткою української контрабанди”.
Згодом РНБО ухвалила новий пакет санкцій проти контрабандистів. Санкції застосовуються до 12 осіб.
Як повідомляв раніше УНН, Рада національної безпеки і оборони України готує пакет санкцій стосовно 5 чинних народних депутатів України.
* * *
Рада нацбезпеки і оборони України прийняла Стратегію розвитку кібербезпеки на наступні 5 років. Про це повідомив за підсумками засідання РНБО віце-прем'єр-міністр України - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
"Сьогодні на засіданні РНБО було кілька питань, які стосувались тієї сфери, у якій ми формуємо політику. Перше питання стосувалось Стратегії кібербезпеки нашої держави. Хочу зазначити, що була прийнята Стратегія розвитку кібербезпеки на наступні 5 років", - сказав Федоров.
Зі слів міністра, підхід до формування цієї стратегії, і якість цього документу, і актуальність – на найвищому рівні.
"Від аудиту сьогоднішньої ситуації, від розуміння, що нам потрібно робити, щоб наша країна стала в напрямку кіберзахисту передовою країною у світі – все зазначено в стратегії", - сказав він.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини