"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Києві у межах послаблення карантину готуються до запуску метро

15:37, 22 травень 2020
1 619

В Україні послаблені карантинні заходи. Зокрема, дозволено функціонування деяких видів транспорту. Очікується запуск метро.

За рішенням Кабміну з 25 травня почне працювати Київський метрополітен. У Київському метрополітені кажуть, що заява прем'єр-міністра про відновлення роботи чули, але на сайті Кабміну досі не опублікований відповідний документ, повідомляє сайт "Сегодня".

"Ми чекаємо, коли з'явиться офіційний документ з точною датою відновлення роботи метрополітену в Києві. Ми готові відкритися і готові працювати у звичайному режимі. Тобто пасажири повинні будуть суворо дотримуватися дистанції в півтора метра, носити захисні маски і рукавички, дотримуватися всіх запобіжних заходів. На станціях, перонах і біля кас ми вже нанесли спеціальну розмітку, щоб люди трималися одне від одного на безпечній відстані. Будемо максимально інформувати пасажирів про заходи безпеки в метро усіма наявними каналами, в тому числі й аудіозаписами. Ми готові відновити роботу метрополітену та приймати пасажирів. Сподіваємося також на потужну підтримку поліції в питанні дотримання пасажирами маскового режиму", – пояснила Наталія Макогон, радник начальника Київського метрополітену.
Чи будуть обмеження на вхід у вагони, в столичному метрополітені поки не готові відповісти. Там чекають офіційних документів з усіма вимогами, які транспортники готові виконувати.

Раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що столична підземка працюватиме у звичайному режимі, але за умови, що пасажири будуть суворо дотримуватися санітарних норм і користуватися послугами підземки за крайньої потреби.

У Держпродспоживслужбі Києва зазначають, що головною умовою запуску роботи Київського метрополітену буде дотримання пасажирами безпечної фізичної дистанції. Друга вимога – це обов'язкова дезінфекція всіх приміщень і рухомого складу. У метрополітені, до речі, заявляють, що проводять щоденну дезінфекцію вагонів спеціальним засобом, також обробляють двічі на день пасажирські зони.

"На входах на станції буде проводитися вибіркове вимірювання температури пасажирам. Всі вони мають носити захисні маски і рукавички. Нині фахівці дискутують про необхідність обмеження кількості пасажирів у вагонах метро і салонах наземного міського транспорту: трамваях, тролейбусах і автобусах. Пропонується, що у вагонах метро і в наземному транспорті не повинно бути пасажирів, що стоять – тільки що сидять. Наприклад, вагон метро розрахований на 40-54 сидячих місця. Зараз фахівці дискутують із цього питання, чи буде введена така норма для підземки – остаточно не відомо", – розповіли в Держпродспоживслужбі Києва.

Раніше повідомлялося, що столичне метро працюватиме вже без жетонів у касах: проїхати можна буде тільки за картками і проїзним, а для разової поїздки слід буде скористатися QR-кодом.

22 травня на сайті Кабміну вже з'явився відповідний документ про відкриття метро (та інших послабленнях карантину) - і не тільки в Києві.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме