Новини
Всі новини

На Рівненщині в ДТП загинув чемпіон світу з армрестлінгу

Український спорт поніс непоправну втрату. Дорожньо-транспортна пригода забрала життя кількох людей, серед яких - відомий спортсмен.

У середу, 14 листопада, на ділянці траси Київ - Чоп у Рівненській області сталося ДТП, в якому загинуло три людини. Як стало відомо, одним із загиблих виявився відомий спортсмен, чемпіон світу з армрестлінгу Андрій Пушкар. Про це повідомили в прес-службі Нацполіціі в Рівненській області.

Як повідомляється, трагедія сталася в районі між населеними пунктами Гаї-Лев'ятинські і Крупець Радивилівського району Рівненської області. Водій Citroen не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну смугу, де автомобіль потрапив під вантажівку, передає Судово-юридична газета.

В результаті зіткнення легковик перетворився на купу металу. З людей, що знаходилися в салоні, не вижив ніхто. За попередніми даними, за кермом Citroen перебував відомий український спортсмен. Пасажирами автомобіля були 50-річний батько чемпіона світу з армрестлінгу, житель Рівненської області, і 33-річний спортсмен, житель Тернопільської області.

Як стало відомо, водій вантажівки, 30-річний житель Чернівецької області, госпіталізований. Чоловік перебуває у важкому стані.

Спортсмен-рукоборец Андрій Пушкар 15 разів ставав чемпіоном світу, 16 разів - чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей на різних турнірах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.