"Підтримати"
Новини
Всі новини

Олімпіада в Ріо: розіграні перші комплекти нагород - найбільше медалей взяли американці

Олимпиада в Рио: первые комплекты наград разыграны - больше всего медалей взяли американцы
Україна в перший день нагород не завоювала. Плавці підняли Австралію на вершину медального заліку в Ріо. Найбільше нагород у перший день завоювали американці.

У суботу на Олімпійських іграх в Ріо були розіграні перші комплекти нагород, а саме 12. За нагороди боролися велосипедисти-шосейники, дзюдоїсти, важкоатлетки, плавці, стрілки з лука, стрілки з пневматичного пістолета і пневматичної гвинтівки, а також шпажистки.

Україна в перший день нагород не завоювала. За подіум могла поборотися важкоатлетка Юлія Паратова, проте невдача в поштовху відкинула її на 8-е місце.

Найбільше медалей у перший день взяли американці. Саме представниця США Вірджинія Трэшер стала першою олімпійською чемпіонкою Ігор-2016. Срібними призерами стали американські лучники. Ще три других місця змогли добути плавці з США.

Але в медальному заліку лідерство захопили не американці, а австралійці. Плавці з «Зеленого континенту», а саме жіноча естафета 4 по 100 вільним стилем і Мак Хортон завоювали два "золота" для своєї країни. Також нагороду для Австралії принесли лучники, які стали третіми в командному турнірі.