Новини
Всі новини

У Росії через спалах пральної машини загинули відома спортсменка і її родина

В России из-за возгорания стиральной машины погибли известная спортсменка и ее семья
Бронзовий призер чемпіонату світу 2001 року з хокею Людмила Юрлова загинула у Москві у віці 44 років в результаті отруєння чадним газом.

Про це повідомляє прес-служба Федерації хокею з м'ячем, висловлює глибокі співчуття рідним і близьким покійної.

Разом з Юрлової загинули її чоловік і чотирирічний син, які проживали в підмосковних Хімках.

Як повідомила ТАСС однокласниця колишньої спортсменки Олена Кинєва, трагедія сталася через займання пральної машини.

"Це безглузда трагедія, родина ввечері включила пральну машину і лягла спати. Щось задимілося, запалало, всі задихнулися від чадного газу, - розповіла вона. - Їх знайшли через добу".

Уродженка Архангельської області Людмила Юрлова почала свою кар'єру в хокеї з м'ячем, завоювавши титул чемпіона країни у складі московського клубу "Октябрь" і вигравши Кубок світу.

У 1993 році талановита спортсменка перейшла в хокей з шайбою і у складі національної збірної став срібним призером чемпіонату Європи та бронзовим призером першості планети.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.