"Підтримати"
Новини
Всі новини

Різдвяні забобони і народні прикмети

Рождественские суеверия и народные приметы

Особливу силу народні прикмети і забобони набувають на Різдво. Створюється враження, що і природа, і кожен предмет намагаються нам підказати, як жити далі, чого варто чекати і чого слід побоюватися. Ось кілька найбільш поширених різдвяних забобонів, про які не завадить знати навіть зовсім не звертаючим уваги на прикмети людям!

Прикмета про достаток
Якщо на Різдво ви втратите якусь річ, це означає, що вас у наступному році можуть чекати збитки. Якщо знайдете річ, особливо ювелірну прикрасу, – тоді до вас вже на всіх вітрилах мчать гроші!

Прикмета на удачу
Якщо за різдвяним столом ви випадково розлили чай або каву – це до приємних довгоочікуваних новин і до великого успіху всіх ваших починань. До спиртних напоїв дана ознака не належить.

Марновірство з дзеркалом
Якщо у переддень Різдва або в різдвяну ніч ви упустите дзеркало і воно трісне – це до біди. Ні в якому разі не залишайте потріскане або розбите дзеркало в будинку. Акуратно заклейте тріщину (можна звичайним пластиром), загорніть дзеркало в рушник і викиньте.

Прикмета на погоду
Якщо у різдвяну ніч стоїть ясна погода і на небі багато зірок – значить, рік буде врожайним і хлібосольним.

Марновірство на здоров'я
Жінкам на Різдво не можна займатися рукоділлям: шити, в'язати, вишивати, пришивати гудзики. Інакше одного з членів сім'ї в наступному році чекають хвороби і, може бути, навіть смерть.

Марновірство на виконання бажань
Знайти ложку на березі річки після Різдва – до виконання свого заповітного бажання. Також берег – це символ стабільності і спокою. Не виключено, що в наступному році ви або створите сім'ю, або вирішити якісь важливі сімейні проблеми.

Прикмети на щастя і удачу
Якщо на Різдво ви побачите людину з горбом – це до великого щастя. Ще краще, якщо ви зможете хоч одним пальцем до його горбу доторкнутися. До речі, не меншу удачу обіцяє зустріч з великою собакою, німецькою вівчаркою або догом. Як це не дивно, але якщо ви в Різдво вступите в гній (в ролі гною цілком можуть виступити і екскременти улюбленої сусідської собачки) – і це до удачі.

Прикмета на можливі фінансові втрати
Якщо у різдвяну ніч ви побачите мишу – це дуже погано! Будьте обережні, укладаючи нові контракти, підписуючи угоди і беручи кредити. Вас можуть чекати фінансові втрати!

Вірити чи не вірити в прикмети – вирішувати вам. Але, як це ні дивно, багато народних забобонів дійсно можуть підказати, що станеться в найближчому майбутньому і захистити вас від всіляких неприємностей. Головне, навіть якщо в різдвяну ніч ви зіткнулися з якою-небудь не дуже приємною прикметою, зберігайте оптимізм і не псуйте собі настрій. Зрештою, будь-яка людина – сам господар свого життя і творець своєї долі!

За матеріалами: pozdrav.a-angel

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини