"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бутусов: Влада девальвувала смисли, заради яких люди змінювали попередню владу

Бутусов: Власть девальвировала смыслы, ради которых люди меняли предыдущую власть

Чотири міністра разом вирішили відкликати свої заяви про відставку.Мотивація залишитися гідна поваги - будь-яка відставка завдає важкого удару по репутації України. Але хіба в цьому сенс повернення?

Я розумію рішення міністрів залишитися однією командою і брати на себе відповідальність за ситуацію в країні.

Але без відповіді на причини відставки Абромавичуса, без політичних наслідків його звинувачень по Кононенко зобразити єдність не вийде.
Та навіть якщо знову сяде Айварас за стіл - що це змінить?

Читайте на Infokava.com: Пивоварский, Стець, Квіташвілі і Павленко передумали йти з уряду, Абромавічус - стоїть на своєму

Інвестори повірять в стабільність, фінансисти - у гривню, громадяни - правопорядок?

Влада девальвувала не тільки гроші, найгірше, що вона девальвує смисли, заради яких люди пішли на зміни і змінили попередню владу.

І це девальвація смислів і надій, ця маніпуляція, це бажання перекинути відповідальність за порушення принципів на когось іншого - це девальвація, яку не можна виправити новими словами і новими обіцянками.

Країні потрібен чесний діалог про проблеми та про програми рішення. Чесний діалог про проблеми повинен починатися з визнання тими, хто приймає рішення насамперед власних помилок. Бо команда - це коли всі тягнуть, але все чесно відповідають за себе і за своїх.

Чесний діалог - це чого варті принципи і чи потрібні вони взагалі в чинній владі, мають вони якийсь сенс?

Якщо зміни смислів не сталося, то відставка або відмова від відставки теж дуже скоро перестане бути сенсом, а потім перестане бути і новиною.

Юрій Бутусов

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини