"Підтримати"
Новини
Всі новини

Найєм: Справжнього оновлення уряду не буде. А що далі?

Найем: Настоящего обновления правительства не будет. А что дальше?

Урядова криза, яка, як ми наївно вважали, струсоне кабінети на Банковій і Грушевського і дасть новий шанс для реформ, в реальності лише оголила неадекватність ключових гравців існуючим викликам і посилила відчуття неминучості вибуху. Упевнений, ви ще почуєте мільйон версій цього дивного інсценування взаєморозуміння та єдності - починаючи від "їх загіпнотизували" і закінчуючи банальними "їх змусили".

Втім, всі ці інтерпретації вже не мають ніякого значення. Найбільша помилка вже відбулася: в оновлення уряду вже ніхто не вірить. Ні пересічні громадяни, ні експерти, ні політики, ні спостерігачі.

Читайте на Infokava.com: Лещенко: Справжнього перезавантаження не станеться, поки Яценюк залишається прем'єром

Про яке оновлення ми взагалі говоримо, якщо третина уряду, яка ще тиждень тому залишили свої посади на знак протесту проти керівництва КМУ, вчора ввечері смирно і пафосно повернулися на свої посади в Кабінет того ж незмінного прем'єра?

І головне, саме гнітюче. Я не вірю, що Петро Порошенко і Арсеній Яценюк не бачили результатів соцопитувань населення. Я не вірю, що вони не розуміють наслідки катастрофічно низького рівня довіри до прем'єр-міністра. Я ніколи не повірю, що вони не ставили один одному просте запитання "А що далі?".

Єдине, чого я не розумію: вони дійсно тримають нас всіх за ідіотів, або живуть в якійсь іншій реальності. Гірше, якщо і те, і інше.

Mustafa Nayyem

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини