"Підтримати"
Новини
Всі новини

10 фактів про природні аномалії

1. У Китаї є річка з водоспадом, який не замерзає взимку при мінус 30 градусах за Цельсієм. Зате в середині літа, потік, з нез'ясовних причин, починає застигати.

2. Зовсім крихітне водоймище (100 × 60 м) в Талдикурганській області Казахстану не пересихає навіть в самий розпал літа, а вода залишається в ньому крижаною. Там не водиться риба і не ростуть водорості. Точних досліджень там не проводилося, оскільки водолази, навіть з повним балоном повітря, починає задихатися вже через три хвилини.

3. Долина падаючих птахів знаходиться в горах індійського штату Ассам. Кожного серпня посеред ночі з неба починають падати птиці. При цьому, птахи перебувають у напівнепритомному стані і навіть не намагаються вирватися, коли їх беруть в руки.

4. Вулемі - це доісторичне рослина, сам факт існування якого довгий час був державною таємницею Австралії. Це сосни, вік яких налічує близько 150 мільйонів років.

5. Досліджуючи форми і розміри Північного Льодовитого океану і Антарктиди, вчені з подивом виявили, що їх контури практично ідентичні. Було зроблено припущення, що, в результаті падіння метеорита, материк Антарктиди як би «видавився» з іншого боку планети. Ця фантастична гіпотеза має сьогодні чимало прихильників.
10 фактов о природных аномалиях

6. Спори Кано - це ожилі мікроорганізми, які виявив у шматочку бурштину мікробіолог Рауль Кано. Дивно те, що суперечки потрапили в смолу 25000000 років тому.

7. Недалеко від Риму є іридієва аномалія. Зміст іридію там в 300 разів перевищує норму. Шар залягає на глибині, відповідної геологічної кордоні між мезозоем і кайнозоєм - час, коли вимерли динозаври. Такі ж аномалії знайдені в Данії, Іспанії та на узбережжі Каспійського моря. Можливо, це - слід падіння метеорита.

8. Існує явище під назвою «громова лисину». Це зона високої напруги, що виникає після потрапляння в землю грозового розряду. Намагаючись пройти в цьому песто, людина може загинути. На щастя, енергетична воронка в місці попадання блискавки існує тільки в перебігу декількох хвилин.

9. Загадкове явище, властиве всім високоточним вимірювальним приладам - дрейф нуля. При тонких метрологічних вимірах помилки повторюються з незмінним постійністю. Навколишній простір безперервно змінює якісь свої параметри і діє і на стрілки приладів. Що конкретно змінюється - досі точно не з'ясовано.

10. «Дроссолідес» в перекладі з грецького означає «крапельки вологи». Так називається явище, яке регулярно спостерігається на узбережжі острова Крит в середині літа, зазвичай в передранкові години, коли в повітрі конденсуються крапельки туману. Численні очевидці описують, як на їхніх очах над морем біля замку Франка-Кастелло виникає сцена величезної битви. Чутно крики і брязкіт зброї. Міраж повільно насувається з боку моря і зникає в стінах замку. Історики кажуть, що в цьому місці приблизно 150 років тому відбулася битва між греками і турками: її зображення, заблукало в часі нібито і спостерігається на березі, біля замку Франка-Кастелло.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини