"Підтримати"
Новини
Всі новини
/ /

Скільки потрібно пити води. ВІДЕО

Сколько нужно пить воды. ВИДЕО


Всім відомо, що без їжі людина може прожити не один тиждень, але без води гине вже через кілька днів. Чому вода така важлива для нас?

Тіло людини, як відомо, на дві третини складається з води. Особливо багаті водою тканини молодого організму. З віком її кількість поступово зменшується. Так, наприклад, в тілі тримісячного плоду вода складає 95%, п'ятимісячного – 85%, новонародженої дитини – 70% і дорослої людини – близько 65%. У зв'язку з цим, однією з причин старіння організму вчені вважають зниження здатності колоїдних речовин тіла, особливо білків, пов'язувати великі кількості води.

Давно відома рекомендація лікарів, що людина повинна випивати в день не менше двох літрів рідини. Однак на початку XX століття, коли з'явилася ця інформація, мова йшла більше про воду. Тих, хто вважають за краще вгамовувати спрагу водою, стає все менше. Найчастіше люди п'ють газовані напої і соки.

Зовсім недавно вчені з Університету Північної Кароліни зробили дивне відкриття: калорії легше засвоюються організмом не з твердої їжі, а саме з напоїв.
За словами дієтологів, всі напої діляться на 6 груп (від найбільш до найменш бажаних):
- вода;
- чай;
- кава без цукру;
- молоко;
- солодкі напої та соки;
- енергетичні напої та алкоголь.

Вся рідина, випита за день, дорівнює більш ніж 2 тисяч калорій. Крім того, у калорійних напоїв є ще й побічний ефект: вони змушують нас більше їсти.За матеріалами Школа життя

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме