"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як займається здирництвом військова прокуратура. ВІДЕО

Как занимается вымогательством военная прокуратура. ВИДЕО

ЗМІ опублікували підсумки боротьби військової прокуратури з фінансуванням тероризму. З 138 випадків повідомлення про підозру вручено лише 10, але лише 6 справ дійшла до суду, а одне з них з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності. Хочете дізнатися чому військова прокуратура раптово забула про 122 "фінансистів тероризму"?

Как занимается вымогательством военная прокуратура. ВИДЕО


Про це розповів журналіст Віталій Сизов, "Донецька правда". Військова прокуратура бере підозрюваних в економічних злочинах, за які посадити не можна (максимум штраф), а потім звинувачує їх у фінансуванні тероризму, кидає за грати - і вимагає гроші.

На відео одна з обвинувачених у фінансуванні тероризму - правда, бойовики ЛНР зруйнували її бізнес і всю війну вона допомагала українським солдатам.Очолює військових прокурорів у зоні АТО Костянтин Кулик, якому дарують квартири на півмільйона доларів, за досить цікавою схемою.

Тепер ви знаєте, звідки у Кулика елітна нерухомість. Ті самі 122 обвинувачених у фінансуванні тероризму, про яких військова прокуратура раптово забула.

Архів журналіста

А справжні гаманці численних банд ДНР і ЛНР спокійно розгулюють на свободі, хоча імена їх відомі всім - і за це вони теж роблять посильний внесок в елітну нерухомість всяких там куликов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме