"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кліп на пісню "Кінець фільму" - унікальний проект до річниці загибелі Скрябіна. ВІДЕО

Клип на песню "Конец фильма" - уникальный проект к годовщине гибели Скрябина. ВИДЕО

До річниці смерті лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка у Мережу виклали змонтований з уривків різних його концертів кліп на пісню "Кінець фільму", яка стала однією з останніх у житті Кузьми.

2 лютого 2015 року страшна ДТП забрала Кузьму. Це стало шоком не лише для його рідних, друзів та найпалкіших фанатів, а й для всієї України: він був кумиром для багатьох, і не лише через пісні, а й через активну життєву позицію, бо не боявся бути собою, не боявся говорити правду.

У новому кліпі на пісню "Кінець фільму" зібрані світлини співака з різних періодів життя: на одних – маленький Андрійко із щирим дитячим поглядом, на інших – молодий хлопець, сповнений енергії і бажання творити. Автори відео також використали уривки з концертів Скрябіна різних років. Тут можна побачити і перші виступи ще зовсім юного Кузьми. Із кожною секундою відео ніби подорожуєш у часі разом із музикантом по концертах, фестивалях, знімальних майданчиках. У кожному кадрі Кузьма справжній: десь усміхнений, життєрадісний, десь іронічний, а десь зосереджений і серйозний.За матеріалами: uamodna.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини