"Підтримати"
Новини
Всі новини

20 мудрих життєвих порад від тих, хто дожив до 60 років

20 мудрых жизненных советов от тех, кто дожил до 60 лет

У ході опитування, проведеного серед людей старше 60 років на тему: «Яку пораду ви б дали сучасним молодим людям?», більшість учасників згадали наступне:

Люди завжди кажуть: «Хороша робота та, від якої ви отримуєте задоволення кожен день». Це НЕВІРНЕ ТВЕРДЖЕННЯ. Хороша робота — це та робота, яку ви можете терпіти більшість робочих днів, і при цьому вона покриває всі ваші витрати. Майже ні у кого немає роботи, яку можна обожнювати кожну секунду.

Роки проходять в мить ока. Не одружуйтеся з молодими. Живіть повним життям. ПОДОРОЖУЙТЕ. Дійте. Неважливо, чи є у вас гроші чи ні. Зберіть сумку і їдьте туди, куди ви можете собі дозволити. Поки у вас немає дітей, не витрачайте гроші на речі. На будь-які речі. Подивіться світ. Тикніть на точку на карті. І вперед!

Не сприймайте все надто серйозно. Навіть якщо в деякі моменти життя здається безпросвітним і безнадійним, спробуйте посміятися над всією цією історією.

Друг — це той, хто прийде на допомогу, навіть якщо ви зателефонуєте йому о другій ночі. Решта — просто знайомі.

найважливіша людина у вашому житті — це людина, яка погодиться розділити своє життя з вами. Розглядайте це так.

Ви не помітите, як ваші діти виростуть. Тому проводьте з ними якомога більше часу.

Ніхто ще не вмирав з жалем, що мало працював у своєму житті. Будьте працьовиті, але не ставте роботу вище родини, друзів і, зрештою, себе самого!

Ви можете прожити довге життя, а може, і коротке — ніхто не знає. Але як би те ні було, піклуватися про своє здоров'я потрібно саме в молодості.

Якщо ви стомлені своїм життям, просто зупиніться, подумайте про справжній момент, насолодіться всім, що красиво і дійсно важливо. Глибоко зітхніть, розслабтеся. І зрозумійте, що все відносно.

Їжте і тренуйтеся так, ніби ви діабетик з хворим серцем, — так ви ніколи ним не станете.

У нас всього одне життя. Не прокиньтеся як-небудь з усвідомленням, що вам вже 60 і ви не здійснили нічого, про що мріяли все життя.

Можливо, це не така глибока порада, як інші, але все ж: регулярно чистіть зуби, зубні проблеми — це жахливо.

Не дотримуйтесь порад як біблійних заповітів. Ви можете запитати поради у когось, кого ви поважаєте, потім зважити ще раз свою ситуацію і прийняти своє ВЛАСНЕ рішення.

Речі — це просто речі. Не тримайтеся за матеріальні об'єкти, тримайтеся за час і події.

Ушкодження, які ви отримали сьогодні, дадуть знати про себе в старості. Навіть якщо ви думаєте, що ви повністю їх залікували. ПОВІРТЕ!

Цінуйте кожну мить і кожну дрібницю. В молодості завжди хочеться всього і відразу. Але чому б не цінувати кожен маленький момент? Ми не навічно на цій планеті, і найбільше задоволення, що ми можемо дозволити, — це насолоджуватися кожною миттю. Замість того, щоб друкувати повідомлення, підніміть трубку і поговоріть наживо з людиною. Провідайте маму, зовсім без причини, просто так. Вбирайте кожен момент.

Оплатіть всі свої рахунки і тримайтеся подалі від боргів.

Ревнощі руйнують відносини. Довіряйте своїй другій половинці. Якщо не їй, то кому взагалі можна довіряти?

Якщо у вас є нездійсненна мрія, ви все одно повинні хоча б спробувати наблизитися до її здійснення. Бо з віком вона буде ставати ще більш нездійсненною.

Коли ви зустрічаєте когось вперше, зрозумійте, що ви НЕ ЗНАЄТЕ НІЧОГО про цю людину. Ви бачите її національність, стать, вік, одяг. Забудьте все це. Ви нічого не знаєте. Ті стереотипи, які сунуть у вашу голову з-за того, що наш мозок любить все розбивати по категоріям, обмежують ваше життя.

За матеріалами: fit4brain

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини