"Підтримати"
Новини
Всі новини

Електронні сигарети провокують рак

[center] [thumb] http://infokava.com/uploads/posts/2016-01/1451741997_sigara.jpg [/ thumb] [/ center]

[b] Американські фахівці з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго з'ясували, що електронні сигарети не такі безпечні, як може здатися на перший погляд. [/ b]

Дослідження показало, що дим від цих пристроїв може спровокувати розвиток раку. Такі висновки ґрунтуються на результатах проведених досліджень, з якими можна ознайомитися на сторінках Oral Oncology.

Як вважають онкологи, дим від електронних сигарет в сукупності з рідиною, що випаровується усередині цих пристроїв, містить велику кількість канцерогенних речовин, які здатні руйнувати не тільки клітини легенів, але й інших сусідніх органів.

При проведенні експерименту на виявлення в димі електронних сигарет канцерогенних речовин, дослідники навмисно використовували високі дози шкідливих речовин, які людина може одержати тільки у випадку багатогодинного безперервного паління.

При цьому, фахівці відзначають, що нетривале куріння не дозволяє очистити людський організм від канцерогенів.

В якості наповнювача для електронних сигарет використовуються безнікотинові розчини або розчини, що містять невеликий відсоток цієї речовини. За словами вчених, дія і одного, і другого виду шкодить курцеві, а також оточуючим. Просто в безнікотинових наповнювачах використовуються інші речовини, що отруюють організм. Це і формальдегіди, і продукти розпаду ароматичних наповнювачів.

[url = http: //ziv.ru/nauka/27577-uchenyie-elektronnyie-sigaretyi-provotsiruyut-rak.html] За матеріалами ziv [/ url]

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини