"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: Швидкість розвитку любовних відносин підрахована

Учёные: Скорость развития любовных отношений подсчитана


Вчені провели опитування, для чого використали інформацію від 2 000 чоловіків і жінок. Фахівці підрахували швидкість розвитку любовних відносин.

Після опитування, вдалося дізнатися, що лише 31% респондентів, зважилися поцілувати свого партнера на першому побаченні. 35% з числа опитаних, щоб взяти за руку свого обранця чекали два тижні. Але 27% опитаних займалися сексом вже через 1-2 тижні після початку відносин. При цьому 23% опитаних людей, що зважилися на заняття сексом лише після одного місяця зустрічей.

В результаті проведеного опитування стало відомо, що 65% респондентів близько одного місяця витрачали на знайомство своєї другої половинки майже з усіма своїми друзями. Для моменту повного визнання в любові парам доводилося витрачати п'ять місяців.

Але в процесі дослідження були з'ясовані і менш романтичні подробиці стосунків між чоловіком і жінкою. Виявилося, що після 173 днів постійних зустрічей партнери виявляли багато недоліки один одного. Після цього починався період серйозних сварок.

Факт знайомства з батьками у більшості випадків відбувався приблизно через 6 місяців після початку відносин.

За матеріалами oane.ws

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме