"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Білорусі офіційно заявили про невизнання паспортів "ДНР"

В Беларуси официально заявили о непризнании паспортов "ДНР"

Паспорта "громадян" так званої "Донецької народної республіки", про початок видачі яких оголосив лідер проросійських терористів в окупованих районах Донецької області України Олександр Захарченко, не будуть визнаватися білоруськими прикордонниками, а в'їхати з ним в Білорусь буде неможливо.

Таких "документів" немає і ніколи не буде в атласі паспортів Державного прикордонного комітету Білорусі, пише "Інтерфакс", передає by24.org

- Щоб ставити питання про визнання паспортів громадян ДНР", потрібні відповідні рішення на більш високому рівні, наприклад, на рівні Міністерства закордонних справ, - розповів журналістам прес-секретар Державного прикордонного комітету Білорусі Олександр Тищенко. - Я не чув, щоб щось подібне відбувалося. Можу сказати лише те, що в нашому атласі паспортів в даний час паспортів ДНР немає.


Нагадаємо, що визнання так званих Донецької та Луганської "народних республік" на рівні МЗС Білорусі до цих пір не відбулося, і, швидше за все, ніколи не станеться. Точно така ж позиція у Білорусі і щодо сепаратистських регіонів Грузії - Абхазії і Південної Осетії. Незважаючи на потужний тиск Москви, Білорусь в 2008 році так і не визнала їх "незалежність".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме