"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: Хвороба Альцгеймера вже можна діагностувати на ранній стадії

Ученые: Болезнь Альцгеймера уже можно диагностировать на ранней стадии


Новий аналіз сечі допоможе медикам діагностувати хворобу Альцгеймера на ранній стадії.

Новий розроблений аналіз сечі допоможе виявити хворобу Альцгеймера на ранній стадії. Принаймні про це заявляють вчені США, які розробили такий тест.

Вчені ось вже тривалий час вивчають хворобу Альцгеймера намагаючись розробити способи виявлення цієї хвороби на ранній стадії.

Як відомо, цю хворобу в більшості випадків виявляють лише тоді, коли вона вже розвивається і щось робити пізно.

Сучасні методи лікування розвитку цього захворювання, на жаль, не дають результатів. Саме тому вкрай важливо, при лікуванні хвороби Альцгеймера знайти спосіб виявлення захворювання на ранній стадії.

Нові вивчення цієї хвороби призвели до того, що фахівцям із США вдалося розробити тест, який за заявою вчених здатний виявити розвиток захворювання на ранній стадії.

Ученые: Болезнь Альцгеймера уже можно диагностировать на ранней стадии


Новий тест заснований на аналізі сечі. Для того, щоб створити такий тест вчені провели тривалі експерименти на мишах, які були виведені з використанням генної інженерії. Піддослідні гризуни мали розумові відхилення. За результатами свого дослідження вчені повідомили, що сеча мишей, в мозку яких з'являються амілоїдні бляшки, які сприяють розвитку Альцгеймера, запахом відрізняється від тих мишей, у яких немає цих бляшок. При цьому фахівці заявили, що певний запах з'являється в сечі за довго до появи бляшок.

На думку вчених, такий тест зможе допомогти виявляти розвиток хвороби Альцгеймера ще на ранній стадії, що дасть шанс пацієнту вилікуватися від цього страшного захворювання.

За матеріалами DNI 24. com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини