"Підтримати"
Новини
Всі новини

Система "розумного опалення" дозволяє дистанційно управляти температурою та заощаджувати кошти

Система "умного отопления" позволяет дистанционно управлять температурой и экономить средства


Компанія eCozy розробила систему "розумного опалення". Вона дозволяє налаштовувати температуру у кожній кімнаті. Винахід належить
Андрію Холодовому.


Система дозволяє дистанційно управляти температурою у будинку і заощаджувати до 30% коштів.

Заснований у серпні 2013 року енергоефективний стартап нині підкорює західноєвропейський ринок, передає САН.

"Розумні" термостати з тачскрін-управлінням кріпляться до радіаторів, аби стежити за їх температурою, а також підключаються до центру управління і програми для iOS і Android.

Як зазначають розробники, для кожної кімнати можна встановлювати свою температуру.

"Споживач за допомогою смартфона встановлює бажану температуру, приміром, на рівні 21 градуса за Цельсієм, ця команда йде на блок управління, який в свою чергу передає її на термостати, - пояснюють у компанії. – Таке рішення допомагає заощадити на опаленні до 30% коштів".

У 2014 році стартап eCozy зібрав понад 47 тис. доларів на Indiegogo, а зовсім недавно залучив ще 134 із запланованих 200 тис. євро на німецькій краудфанд-платформі SeedMatch. При цьому кампанія зі збору коштів наразі продовжується і триватиме до березня 2016.

"Ми, напевно, перший український стартап, який зібрав такі кошти не через pre-sales крауд-платформи Indiegogo або Kickstarter, а через платформу для крауд-інвестування в акції підприємства (equity-based funding), - пояснює COO стартапу Кирило Злобенко, додаючи, що на Seedmatch.de бекер не замовляє попередньо продукт, а вкладає гроші у сам стартап.

Андрій Холодов вже багато років живе у Німеччині, тому компанія eCozy має два офіси - головний у Мюнхені (маркетинг, підтримка клієнтів, розвиток і дослідження(R&D) та ще один, який відповідає за R&D, у Харкові.

За матеріалами Eco town

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме