"Підтримати"
Новини
Всі новини

Володимир Мединський: В Третьяковці виставку Сєрова продовжити немає можливості

Владимир Мединский: В Третьяковке выставку Серова продлить нет возможности


В Третьяковці виставка Сєрова буде працювати до останнього відвідувача

Біля Третьяковської галереї столичні співробітники МНС обладнають намет для обігріву і дві польові кухні, ці заходи призначені спеціально для людей, які стоять у черзі на виставку творів Валентина Сєрова. Про це повідомили напередодні в прес-службі столичного главку МНС.

Як випливає з повідомлення, польові кухні почали працювати біля музею в п'ятницю, охочих відвідати музей тут поїли гарячим чаєм до закриття Третьяковки.

Також співробітники МНС працюватимуть біля музею всі вихідні.

На Кримському валу в будівлі Третьяковській галереї, в четвер з-за великого напливу відвідувачів, охочих потрапити на виставку, присвячену 150-річчю Валентина Сєрова, були зламана двері. Тут утворилися дві довгі черги.

Після цього інциденту адміністрація галереї посилила охорону і призупинила в інтернеті онлайн-продаж квитків.

У п'ятницю російський міністр культури Володимир Мединський в інтерв'ю з журналістами повідомив, що співробітникам Третьяковської галереї буде виплачена компенсація за роботу на виставці Сєрова.

За словами міністра з-за великого ажіотажу виставка в останні дні перед закриттям, 24 січня включно, буде відкрита до останнього відвідувача.

"На жаль, немає можливості продовжити виставку Сєрова, бо представлені тут твори беруть участь в інших виставкових проектах. Однак у вихідні експозиція буде доступна до останнього відвідувача. При цьому співробітники Третьяковки за понаднормову роботу отримають компенсацію", - зазначив Володимир Мединський.

За матеріалами Dni 24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини