"Підтримати"
Новини
Всі новини

Побічні ефекти використання смартфона

Побочные эффекты использования смартфона


Останнім часом гаджети стали настільки незамінним предметом, що багато хто з нас проводять годиннами зі смартфонами і планшетами в руках. Якщо ви не уявляєте себе без гаджета, то ця стаття для вас.

Залежність від техніки перестала бути приводом для жартів і обернулася реальною загрозою здоров'ю користувачів. Від цього страждає зір, постать, порушується сон.

Друзі практично перестали спілкуватися наживо: їх зустрічі частенько закінчуються, варто одному виявити вайфай.

У минулому році японці навіть зняли мультфільм про те, до яких катастрофічних наслідків може призвести це хворобливе захоплення.

Але є і більш несподіваний побічний ефект використання смартфонів, який загрожує деяким з нас. Користувачі смартфонів скаржаться на деформацію пальців рук, викликаний улюбленими гаджетами.

Побочные эффекты использования смартфона
Побочные эффекты использования смартфона
Побочные эффекты использования смартфона


Доктор Тім Эллердайс (Tim Allardyce) з клініки Surrey Physio прокоментував це так: "Регулярне використання телефонів, вимагає частих рухів пальцями, особливо листування з їх допомогою, у короткостроковій перспективі може призвести до гіпермобільності дрібних суглобів, розтягнення зв'язок. У довгостроковій перспективі це може викликати остеоартрит, пошкодження хрящів. Часто в місцях згину організм починає нарощувати додаткові кісткові тканини, які погіршують зовнішній вигляд, збільшують і деформують пальці. Рідше звичка тримати телефон в певному положенні протягом тривалого часу деформує форму рук. Це опасно для життя. Але все ж людям слід уникати подібних ситуацій. Придбайте пристрій Hands-free для запису, використовуйте паперові носії. Це допоможе дотримати баланс".

Перевірка пошти, всілякі ігри, соціальні мережі, додатки для знайомств – все це робить віртуальне життя насиченим, яскравим, цікавим. І все більше захоплює людей. Чи здатні подібні зміни зупинити їх?

За матеріалами passion.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме