"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сенсорні девайси скоро підуть в історію. Що далі?

Сенсорные девайсы скоро уйдут в историю. Что дальше?

"Розумні" девайси стають все мініатюрніші. Насамперед це проявляється в сегменті гаджетів. Здавалося б, зовсім недавно гарячим трендом стали смарт-годинники, але ІТ-корпорації вже патентують нові, ще більш портативні та інноваційні пристрої. При цьому керувати ними користувачі будуть вже не за допомогою дотиків до сенсорних екранів, а просто жестом, рухом руки або навіть пальця.

Нещодавно компанія Microsoft заявила про те, що запатентувала інноваційний механізм управління жестами, який буде застосовуватися у девайсах нового типу — смарт-кільцях. Гаджет, як і звичайне кільце, користувач зможе носити на пальці. За допомогою бездротового з'єднання девайс синхронізується з іншими пристроями і зможе керувати ними, розпізнаючи кожен жест користувача як конкретну команду.

Така технологія реалізована в "розумному" браслеті MYO, наприклад. Користувач надягає його на передпліччя — і може керувати іграми, програмами, перемикати музичні треки і т. д. За допомогою декількох вбудованих датчиків браслет відстежує своє положення в просторі, додає до цього дані електроміографичних датчиків, зчитувальних жести носія пристрою, — інтерпретує їх і передає команду смартфону, ігрової консолі або іншому пристрою, з яким синхронізований.До речі, незадовго до повідомлення про запатентовану розробку Microsoft, в жовтні цього року про отримання патенту на "розумне кільце" заявила і компанія Apple. Описане в документі переносна смарт-пристрій має невеликий екран, сенсорну панель і навіть вбудований мікрофон. Все це дозволить користувачеві отримувати за допомогою кільця інформацію зі смартфона, управляти його основними функціями і відповідати на дзвінки. Більш того, заявлено, що смарт-кільце з руху пальця, на якому воно надіто, зможе розпізнавати рукописний текст і переводити його в електронний вигляд. Однак інформації про конкретні плани компанії з випуску запатентованого пристрою поки не надходило.

За матеріалами: innogest

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини