"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дізнайтесь яка небезпека підстерігає нас під час їжі

Узнайте какая опасность подстерегает нас во время еды


Деякі продукти є отрутою і у відносно невеликій кількості, а неправильно приготовлені цілком здатні призвести до серйозних хвороб або смерті. Часто ми не проти перекусити і навіть не підозрюємо, що наша їжа - отруйна!

Узнайте какая опасность подстерегает нас во время еды


Вишні не потребують представлення — їх їдять скрізь і складно знайти будь-який кондитерський виріб, один з варіантів якого не був би з вишневим смаком. Але їх кісточки страждають тією ж проблемою, що і мигдаль — в них міститься синільна кислота. Для смертельної дози знадобиться з'їсти за сотню кісточок, так що небезпека не надто висока.

Узнайте какая опасность подстерегает нас во время еды


Яблука теж мають "звичку" накопичувати в насінні синильну кислоту, хоча в них її концентрація в півтора рази менше, ніж у вишні. Якщо не об'їдатися гіркуватими яблучними насінням відчайдушно, загрози життю не виникне.

Мигдаль відомий по всьому світу за свій унікальний аромат і смак, його додають в багато страв. Але в дикій природі не варто пробувати необроблені насіння мигдалю — вони містять глікозид амігдаліна, вивільняє синильну кислоту, надзвичайно отруйний для людини.

Касторова олія, що отримується з рицини, застосовується не тільки в якості проносного, але і як харчова добавка. Але необроблені насіння рицини містять рицин — один з найсильніших білкових токсинів, відомих людству. На щастя для нас, при створенні касторки, він повністю розкладається.

Чорна бузина використовується як в медицині, так і в харчуванні — з її ягід варять варення, киселі і повидло, а також додають у різні напої і випічку. Але всі інші частини рослини дуже отруйні, містячи в собі глікозид самбунігрин. Випадкове вживання їх в їжу разом з ягодами викличе серйозні проблеми з шлунком.

Риба фугу з сімейства іглобрюх — мабуть, найвідоміша отруйна риба, яка вживається в їжу. Якщо у кухаря лише трохи не вистачить майстерності в очищенні м'яса риби від токсинів, отрута надійно відправить любителів екзотичних страв на той світ.

Картопля, звична нам усім, далеко не відразу отримав такий статус. Його навіть вирощували як декоративну рослину, а також намагалися їсти пагони та листя, які містять в собі отруту соланін. Нічим хорошим для людей це не закінчувалося — побічні ефекти входить нудота, діарея, дезорієнтація, втрата свідомості і навіть кома.

Гриби — в цілому вкрай підозріла штука. Навіть не будучи отруйними, вони здатні накопичувати в собі отруту з найближчих джерел, наприклад, фабричних відходів. Інші, такі як зеленушки, раніше вважалися безпечними, але пізніші дослідження довели їх токсичність.

Узнайте какая опасность подстерегает нас во время еды


Помідори самі по собі нешкідливі, але їхні стебла і листя містять токсин глікоалкалоїд, який викликає головний біль і розлад шлунка. Ефекти не смертельні, але вельми неприємні при випадковому вживанні.

Узнайте какая опасность подстерегает нас во время еды


Ревінь хвилястий — досить відома городня рослина з їстівними черешками листків. А ось самі листки містять в собі отруту, у тому числі щавлеву кислоту. Під час Першої світової війни у Великобританії ними помилково травилось безліч людей.

За матеріалами Майдан корисних новин

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме