"Підтримати"
Новини
Всі новини

Independent: McDonald's переживає найтяжчу кризу

Independent: McDonald's переживает тяжелейший кризис

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's в даний час знаходиться в стані глибокої депресії", повідомляє видання The Independent з посиланням на думки власників франшиз.

У спробі зупинити економічний спад ресторани швидкого харчування вирішили надати клієнтам можливість замовляти сніданок протягом усього дня, а також додавати нові позиції в меню і використовувати для оформлення замовлень цифрові кіоски.

За словами аналітика Марка Каліновскі, нові ініціативи обернулися "головним болем" для власників франшизних закладів. Вони стверджують, що розширення меню призвело до надмірної завантаженості співробітників.

Таким чином, McDonald's намагається відшкодувати збитки, пов'язані з тим, що за останні два роки у компанії відбувся різкий спад продажів в США, передає Day.Az.

"Зараз система дуже хитка. У наших меню занадто багато пунктів, і ми намагаємося надати занадто багато послуг для дуже великої кількості людей. З точки зору власників франшиз, компанія розвалюється"
, - розповів виданню представник одного з ресторанів.

Опитування 29 франшиз мережі, що включають в себе 229 ресторанів, показав, що власники закладів дали оцінку 1,69 з 5 у відповідь на прохання оцінити перспективи на найближчі півроку.

Близько 81% ресторанів McDonald's працюють по франшизі, тому невдоволення власників може створити великі проблеми для всієї компанії, підкреслює The Indepedent.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини