"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як в Маріуполь потрапляє прострочений товар з Москви?

Как в Мариуполь попадает просроченный товар из Москвы?

Окуповані території завалені російською прострочкою (контролю ніякого немає), звідки вона через діряву лінію фронту спокійно потрапляє в Україну.

Це до питання про торговельні санкції при наявності неконтрольованого кордону з тими, проти кого санкції вводяться. Плювати вони хотіли на санкції, через дірку ДНР/ЛНР можна протягнути все, що завгодно. Навіть прострочене лайно. Не викидати ж.
Как в Мариуполь попадает просроченный товар из Москвы?

Я б хотів щоб цю консерву побачили євроінтегратори, серед яких великий відсоток прихильників нескінченного "мирного плану". Ви серйозно думаєте, що Україну чекають в Європі з протухлої російської ікрою тріски в руках? Ви, взагалі, розумієте як в Європі дивляться на цю дірявий кордон та на спільний бізнес СБУ/ДНР/ЛНР? У Брюсселі 5 канал мало хто дивиться і таких ласощів вони у себе точно не хочуть.

Читайте на Infokava.com: Волонтер: "У СБУ з ДНР один бізнес, одна каса. А війна - це для простих людей..." ВІДЕО

Жодних євроінтеграцій в обмін на "мирні плани", відведення важкої зброї і поступовий злив "неправильних" територій не буде. Ця стратегія лише віддаляє нас від цивілізованого світу.

Виготовлено в січні 2015 року, куплено на Центральному ринку Маріуполя 10 січня 2016 року.
Как в Мариуполь попадает просроченный товар из Москвы?
Как в Мариуполь попадает просроченный товар из Москвы?


На відео житель Маріуполя намагався добитися справедливості, але був посланий в грубій формі, із забороною на відеозйомку.


Архів журналіста

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме