"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці більше не отримають нових пропозицій про знижки та акції від компанії Groupon

Украинцы больше не получат новых предложений о скидках и акциях от компании Groupon

Американська компанія Groupon - світовий лідер сегменту колективних знижок - прийняла рішення закрити свій офіс і покинути ринок України з 25 січня 2016г.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на investgo24.com

Про своє рішення компанія повідомила своїх передплатників електронним листом від імені директора компанії "Групон УА" Сергія Зубчевського.

Повідомлення користувачам:

" Провівши ретельний аналіз українського ринку, ми вирішили припинити нашу діяльність в Україні, починаючи з 25 січня 2016 року. Тому ми з жалем повідомляємо Вам, що в майбутньому ми не зможемо пропонувати Вам нові акції. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті. Якщо Ви придбали купон, але ще не використовували, і термін його дії ще триває, він буде дійсним до 25 лютого 2016 Якщо ви його не використовуєте до зазначеної дати, то Ви отримаєте грошове відшкодування вартості тим же методом, яким Ви здійснили оплату (на банківську картку). З питань відшкодування оплат, скоєних іншими методами, зверніться в службу підтримки як зазначено нижче. Умови купона залишаються дійсними до 25 лютого 2016..."


Керівництво компанії підкреслює, що прийняття цього рішення було нелегким.

"Ми оцінили нашу присутність у світі і ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестицій. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність в Україні."


Сайт знижок Groupon почав свою роботу - 10 березня 2010 року. Американська компанія була створена в листопаді 2008 року в Чикаго. Наразі проект працює в більш ніж 200 містах світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини