"Підтримати"
Новини
Всі новини

Адміністрація одеського ринку "7 кілометр" повідомляє про рейдерське захоплення

Администрация одесского рынка "7 километр" сообщает о рейдерском захвате

В адміністрації ТОВ «Промтоварний ринок» заявили, що один із нащадків засновника ринку — Віктор Чернат-Добрянський намагається захопити контроль над управлінням «7-м кілометром» з використанням підроблених документів — за даним фактом вже відкрито кримінальне провадження, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Про це агентству повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі «7 кілометра».

У повідомленні прес-служби, зокрема, йдеться:
«28 січня на підставі підроблених документів були внесені зміни в дані про ТОВ «Промтоварний ринок» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб України. Таким чином, рейдери «Сьомого кілометра» зробили спробу змінити легітимне керівництво Промринку і захопити управління підприємством."


Як стало відомо адміністрації ТОВ «Промтоварний ринок» (7 км), незаконні реєстраційні дії були вчинені начальником відділу реєстрації фізичних і юридичних Голосіївського району Києва Міністерства юстиції України Кучерявим Р. Т., який за підробленими документами вніс зміни у склад засновників та дирекції ринку. Згідно з підробленими даними, директором підприємства прописаний Віктор Чернат, нещодавно змінив прізвище на Добрянський, щодо якого порушено кримінальні справи за фактом незаконного заволодіння підприємством, належить його бабусі — Добрянської Валентині Олексіївні та його матері Чернат В. В.

Внести зміни в Єдиний державний реєстр Віктор Чернат зміг за допомогою фіктивного документа – протоколу зборів засновників ТОВ «Промтоварний ринок», який він, у буквальному сенсі слова, «намалював» напередодні. Що він уже робив не раз, підробляючи підписи, печатки та документи для заволодіння акціями підприємства, що належать вдові засновника ринку.

Ініціювали фіктивне збори засновників Чернат В. В. — одна з трьох дочок засновника ринку, і її син.

Про проведення даного зібрання не були повідомлені всі засновники, чого в обов'язковому порядку вимагає законодавство, зокрема – ТОВ «Капітал Фінанс М», яке володіє 28,49% статутного капіталу Промринку (засновником якого є Мельничук Борис Володимирович – засновник, партнер Добрянського Ст. Л. та власник підприємства протягом більше 25 років). А компанію Киттеп Лімітед (з 27,94% статутного капіталу) Чернат просто спробував вкрасти — все за тією ж схемою — підробивши документи про її керуючих в Нікосії. Домогтися судового рішення про незаконність цих дій вдалося 26.01.2016 р.

У фальшивих протоколах сфальсифікованого загальних зборів ТОВ «Промтоварний ринок» від 25.12.2015 р. були прописані 3 головних питання, необхідних рейдерам:

1. Виключення зі складу одного із засновників ТОВ «Промтоварний ринок» 7-й кілометр», а саме його законного учасника – ТОВ «Капітал Фінанс М», у зв'язку з вигаданою формулюванням — нібито «перешкоджанням діяльності» та включення замість нього незрозуміло на яких підставах невідомого раніше юридичної особи –компанії «Редбейс Холдінгс Лімітед»;

2. Термінова заміна діючого і законно обраного складу дирекції ТОВ «Промтоварний ринок» — директора Мозгальского Василя Йосиповича та заступника директора з загальних питань Братусь Таміли Тимофіївни. Згідно з текстом підробленого протоколу, призначаються директором сам Чернат (Добрянський) Віктор Андрійович і заступником– Шатковський Сергій Олександрович, раніше брав участь у подібних схемах.

3. Затвердження нових, вигідних рейдерам, засновників ТОВ «Промтоварний ринок», з допомогою яких можна заволодіти всім майном ринку».

За словами директора ТОВ «Промтоварний ринок» Василя Мозгальского, за фактом спроби рейдерського захоплення підприємства вже порушено кримінальну справу. Відповідний запис внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ДОВІДКА ТОВ «Промтоварний ринок» — найбільший оптово-роздрібний промтоварний ринок в Європі, надає послуги оренди, паркування, охорони. Адреса: Одеська область, Овідіопольський район, смт Авангард, вул. Базова, 20). Тільки забудована площа становить понад 75 га На ринку працюють близько 60-ти тисяч чоловік, 15 тисяч торговельних і складських об'єктів (магазини, павільйони, контейнери, склади), 8 автостоянок. На території функціонують: відділення міліції, власні пожежна частина, 3 медпункту і швидка допомога, готель і автостанція, а також банк, розгалужена мережа громадського харчування. Щодня Промтоварний ринок «Сьомий кілометр» відвідують близько 200 тисяч осіб.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме